Колір венге в інтер'єрі

  • 08 січня 2017 15:48:26
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 10713
  • 0

Колір венге для фабрики Тіса Меблі є провідним затребуваним кольором ЛДСП виробництва всесвітньо відомої корпорації Кроно. У поєднанні зі світлими тонами - венге дуб молочний,венге- береза майнау,венге- білий,венге- дуб сонома,меблі відрізняється по красі і елегантності від виробів в одному кольорі. Такий темно- шоколадний, майже чорний насичений відтінок дуже подобається і підходить людям з глибоким світосприйняттям, амбітним по натурі. Навіть якщо в собі Ви таких якостей не спостерігали, але однозначно хотіли б представництво і благородство в своєму оточенні, отже до себе і оточуючих Ви вимогливі, є прагнення до виконання завдань на максимально гідному рівні. Люди з високими запитами до себе й оточуючих найчастіше надають перевагу темним благородним меблям (на відміну від спокійних непоказних тонів).

Передпокій 16Передпокій 29Передпокій 18

ЛДСП, що імітує текстуру і структуру африканського дерева Венге (про який докладно розказано в попередній статті«Венге дерево- благородний стиль венге») иглядає настільки дорого, стильно і солідно, що будь-який вид меблів починає по-іншому сприйматися в цьому насиченому темному кольорі. Наприклад, є можливість порівняти два однакових вироби виробництва Тіса Меблі в дсп венге магія і в горісі лісовому.

Стіл Тіса-29Стіл Тіса-30

Пригадується одна видатна фраза У. Черчілля: «Жодна зірка не засяє, поки не знайдеться людина, яка буде тримати ззаду чорне полотно». Мається на увазі, що роль цієї людини з чорним полотном надзвичайно важлива і є первинною, щоб виник наслідковий зв'язок між контрастом фону і сяйвом світла. Якщо перефразувати цю думку щодо меблевої справи, то ні один темний фон не буде захоплювати погляд без сяйва світлих відблисків, також блискучих на темному тлі. Тільки в єдності вони здатні представляти один одного особливими і яскравими. Тому більшість виробів меблів створені в контрастних світло темних тонах, щоб в повній мірі підкреслити полярні протилежні тони і радувати власників гармонією кольору і елегантністю.

Тумба ТВ-252Тумба ТВ-247Тумба ТВ-255

Деякі дизайнери меблі кольору венге радять використовувати в сучасних стильних інтер'єрах, щоб підкреслити розкіш цього глибокого насиченого кольору, виділити меблі венге, а не розчинити їх в навколишній обстановці. Інші в один голос твердять, що колір венге- універсальний, як вічна класика, тому може бути застосований до будь-якого стилю і дизайну. Він може підкреслити вишуканий аристократизм і стати візиткою мінімалізму. Деревина венге споріднена багатьом напрямкам і лояльна навіть до епізодичних вкраплень в ролі декору або оздоблювальних елементів. Швидше за все-праві і ті, й інші цінителі цікавих красивих інтер'єрних рішень, так як меблі венге аристократично підкреслюють сучасні напрямки в дизайні і чудово поєднуються з будь-яким іншим стилем.

Полка ПН-116/1Полка ПН-116/2Полка ПН-116/3

Кілька слів про використання венге у виробництві паркету, ламінату, дверей. Унікальні характеристики твердості, щільності, опору навантаженням зробили паркет венге ідеальним, найціннішим і практично найдорожчим в світі. Красивий, не гниє, не схильний до дії цвілі і комах, не деформується і має натуральну матову поверхню. За авторитетної думки фахівців, що займаються продажем паркету і паркетними роботами, - матовий природний блеск- найцінніший і ефектний. У художньому укладанні паркету, венге- незмінна пара зі світлими породами дерев (ясен, клен, олива та інші).

Ламінат має тільки малюнок, але не властивості венге дерево. У цьому матеріалі витримується тільки стиль венге, а характеристики потрібно уважно вивчати перед тим, як купити. 

Двері венге найбільш поширені за забарвленням, це ультрамодний колір, який став зараз синонімом насичених відтінків шоколадної палітри. У покупців асоціюється з розкішшю і хорошим смаком. До дорожчої категорії відносяться двері венге шпон, які виглядають дуже вишукано і шикарно, служать довго, не змінюючи свого первісного вигляду. Категорія економ- це ПВХ покриття під венге, передає текстуру, але не властивості венге, читаємо і вникаємо в характеристики перед покупкою!

Як же найкраще комбінувати кольори в кімнаті з меблями венге?

Головне - відштовхуватися від перевіреної досвідом поради:

Меблі Венге абсолютно у всіх інтер'єрах головні, все інше другорядне..

Тому елементи і предмети, що розташовуються навколо темних меблів, в кращих прикладах - підкреслюють значущість і красу меблевого ансамблю.

Найневдаліші інтер'єри з меблями венге - темні. Коли в приміщенні стіни, меблі, підлога темні, то настрій незабаром починає відповідати обстановці і справа може дійти до депресії.

Що ж робити, якщо власник давно мріяв про стильні темні стіни, багатому на вигляд темному ламинаті, і меблі найбільше подобаються темні?

Можна і потрібно знайти компроміс, коли все, що стикається з меблями венге, буде світлим, не виключаючи бажану обстановку з темними предметами інтер'єру.

Що мається на увазі? Частина стіни за темними меблями може бути світліше або іншого кольору; килим білий або кольоровий може відмежувати темну підлогу від меблів венге. У такий спосіб не буде зливатися темне з темним, а навпаки, буде підкреслено контрастним фоном. Якщо такий інтер'єр збігається з Вашими перевагами, додайте світлих аксесуарів і декору, атмосфера буде більш стильною і ошатною. Важливо не перестаратися, щоб велика кількість світлих елементів декору не надто перекривала красу деревини венге.

І ще одне практичне спостереження - кімната створена з урахуванням красивого поєднання світлих і темних тонів, але в цей двоколірний інтер'єр не додали яскравих фарб, акцентів. Без вкраплень кольору і фарби навіть самий стильний інтер'єр виглядає, як чорно-біле фото, іноді тьмяно і мляво. Тому кілька помітних яскравих предметів або аксесуарів найулюбленішого кольору, створять з Вами саме ту кімнату, про яку можна сказати: тут би працював днями і тут би днями відпочивав.

Перебувати в обстановці, яка повністю енергетично поєднується з власником - це кращий результат зусиль по створенню інтер'єру.

Поєднання венге з іншими кольорами - що рекомендують досвідчені майстри красивих інтер'єрів?

Всі відтінки прекрасно поєднуються з бежевим, молочним, блакитним, бірюзовим (м'ятним або морської хвилі) тонами;

-Теплі відтінки венге (шоколадні або з відтінком бордового) відмінно ладнають з жовтими, помаранчевими, персиковими, червоними, бордовими, теплими зеленими або фісташковими відтінками

- Холодні відтінки венге (що мають фіолет або прозелень у відтінку) - стильно виглядають з синіми, бузковими, сірими і навіть малиновими тонами.

У реальності часто зустрічається три сценарія, за якими люди облаштовують свої кімнати:

- Кольоровий, яскравий (з наявністю яскравих аксесуарів, фону)

- Контрастний (поєднання венге з білим або світлим)

- Пастельний (приглушений фон, пастельні фарби)

У кожному з перерахованих варіантів меблі венге виглядають по-різному.

З цих спостережень можна зробити логічний висновок:

Для венге надзвичайно важливий фон.

Сучасний стиль, з чітко окресленими геометричними контурами меблів, бежевими світлими або білими стінами, передбачає контраст. Темні меблі на світлому тлі найкраще підкреслюють красу і високу планку цих стильних інтер'єрів.

Є окрема точка зору, яка характеризує венге- як етніку, пов'язану з африканськими мотивами в оформленні стін, підлог, підборі декору і тканин. Разом з кольором дсп венге ми часто бачимо в інтер'єрах шкури тварин, африканські статуетки, вази, інший декор. Через походження дерева Венге, всі інші елементи дизайну підбирають в етностилі, називаючи такий інтер'єр - африканським.

У будь-якому випадку, видні солідні меблі високо оцінять всі гості і близькі друзі. Темні меблі- як лакмусова смужка тонкого смаку господаря, показник глибини і твердості характеру.

Венге, як ми вже згадували, вірний супутник лаконічних ситуацій, в стилі мінімалізму. Його виразна фактура наповнює енергетично небагатослівний набір елементів.

Як же виглядають меблі кольору венге з неяскравим і невиразним оточенням?

Судячи з фото поєднання темних меблів і приглушених непомітних відтінків стін, штор, така комбінація справляє враження недомовленості й «сухості». Такий інтер'єр хочеться обіграти аксесуарами, фарбами, надати гідним меблям вид дорогий і благородний. При оформленні стін підбір фарб найкраще проводити з урахуванням розстановки темних меблів, щоб фрагменти пастельних тонів чергувалися зі вставками яскравих забарвлень. В такому випадку венге буде виглядати ефектно, а інтер'єр буде радувати око.

Дозволимо собі ще кілька порад бувалих майстрів і дизайнерів:

- В маленьких приміщеннях венге використовуйте епізодично, не надто багато і густо. Досить зробити стильні фоторамки, перемістити улюблену картину в темну раму, додати етнодекор, дерев'яну темну обробку диванів і крісел і малогабаритна кімната буде справляти більш елегантне серйозне враження.

Якщо хочеться підсилити енергетику винятковості і елегантності, спробуйте комбінувати венге з золотими, вершково- ванільними елементами палітри фарб. Як же чудово доповнять розкішну обстановку теплі контрастні кольори, наприклад, кораловий, як на фото.

- Венге гарний в добре освітлених приміщеннях, якщо ж кімната освітлена слабо, то логічно зменшити насиченість темним венге на користь світлих або кольорових предметів, так буде гармонійніше. При всій простоті цієї рекомендації, багато хто не звертає на такі моменти належної уваги, слідуючи за своїми бажаннями і мріями. Потім же очевидні прості речі нагадують про себе відсутністю затишку і комфорту.

Вітальня в кольорі венге

Меблі венге - меблі спокійних, «дорослих» забарвлень. Ці властивості дозволяють рекомендувати благородні представницькі меблі для вітальні, спальні. Ось тільки часто господарі захоплюються створенням серйозної значущою краси з венге і забувають наситити інтер'єр жвавістю, енергією, фарбами. Якщо є відчуття, що в кімнаті аж надто все солідно, варто розбавити колір яскравими аксесуарами, текстилем, настінним декором.

Вітальня 46Вітальня 40Вітальня 42

Взагалі-то, чому інтер'єр вітальні венге зустрічається частіше, ніж будь-які інші забарвлення? Може бути тому, що в головній центральній кімнаті сконцентрована вся енергетика сім'ї, виражені життєві уподобання і досягнення господарів. Меблі для вітальні венге здатні підкреслити гідний життєвий уклад і серйозні цінності власників.

Спальня венге в інтер'єрі.

Дуже часто меблі венге підсвідомо обирають люди, що люблять обстановку простих лаконічних форм. У будинку при цьому панує спокій і серйозність. Спальня з меблями кольору венге якнайкраще налаштовує на відпочинок і умиротворення. Наприклад, ліжко венге дуб молочний завдяки комбінації кольорів не справляє враження масивності і габаритності. Якщо на кону стоїть економія кожного квадратного метра, тоді є сенс пригледіти ліжко венге з шухлядами або ліжко венге з підйомним механізмом.

Кухні в стилі венге.

Інтер'єр кухні колір венге бере свій початок від моменту визнання властивостей деревини венге чудовими для використання на кухні. Це і стійкість до стирання, несприйняття до появи цвілі і грибка. На кухні, де всі поверхні покриваються водою і протираються по п'ятдесят разів на день - це особливо цінно.Кухонний стіл колір венге дуже практичний і гарний як якісний міцний стіл. Якщо місця мало, актуальні моделі стіл розкладний венге, стіл трансформер венге.

Але сировина деревини венге коштує дуже дорого і дорожчає з кожним роком, тому виробництво кухонь з корпусом з ЛДСП - хороша і доступна альтернатива. Кухні під венге - це елегантність, вишуканість і практичність. Темний немазкий колір - це насправді одна з головних якостей, за яку наші господині люблять меблі венге. Столи венге для кухні з ЛДСП виглядають представницький і дорого, додають кухні більше солідності і елегантності.

Кабінет кольору венге

Представницький кабінет венге - це якісно виконана візитна картка господаря, який прагне скласти солідне враження на ділових партнерів, підкреслюючи свої успіхи і досягнуті висоти в бізнесі. Керівники всіх рангів цінують меблі під венге, знаючи чудово, що зустрічають по одягу, тому підкреслити престижність своєї справи - це важливе візуальне завдання.

Колір венге в інтер'єрі, створеному із застосуванням ЛДСП, не менше гарний і доступніший. Дуже багато запросов- купити стіл венге, купити тумбу венге або стелаж венге надходить саме з призначенням для офісу. Все-таки є бажання меблі венге купити для додання важливості і значимості офісного приміщення.


Меблі для ванної венге - грамотно використовувати або натуральне дерево, або фарбований МДФ, який може нагадувати венге лише кольором. Варіанти з ЛДСП по вологостійкості не підходять, хіба що у великих ванних кімнатах на віддаленій відстані від джерел води. Тумба кольору венге і невелике, але комфортне дзеркало шафа венге створять прекрасний ансамбль для ванної. Якщо вирішили все-таки використовувати у вологому середовищі меблі венге, максимально ізолюйте її від прямого попадання води.

Що ж ще виробляють з дивовижного південного дерева Венге?

Різноманітні аксесуари ручної роботи-рукоятки для ножів, жіночі прикраси, дрібні предмети для дому та хобі, корпуси музичних інструментів. Властивості деревини венге дозволяють зробити ці предмети міцними і оригінальними. Вони підкорюють солодкою палітрою гарячого шоколаду і неповторною красою екзотичного декору.

Одного разу закохавшись в венге, не перестарайтеся з його впровадженням в своє життя. Краще з розумом підкреслити лідерство і благородний статус цього красивого кольору, ніж применшити його достоїнства бездумно підібраним оточенням.

Повторимо небажані поєднання з венге: занадто темні стіни, надто однотонний непоказний інтер'єр, нецікавий приглушений фон. Всі ці підводні камені можна з легкістю обійти, прочитавши цю інформацію.

А тепер перерахуємо найкращі комбінації: меблі в темно-світлих кольорах дсп, контрастний фон - білий, світлий, яскраві фрагменти і аксесуари, хороше освітлення. Враховуйте кращий досвід, підкріплений практикою, і Ваші зусилля будуть винагороджені. Успіху і мудрих перебудов у Вашому рідному домі!

Автор: Крістіна Пильник
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top