Дитячі письмові столи з поличками.

  • 30 червня 2016 20:12:25
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 30231
  • 0

Дитячий стелаж або «все по поличках»

Як би ми не привчали своїх діток до певного порядку речей, вони з такою же постійністю привчають нас до веселого безладу. Знайома ситуація? - «Ох вже ця мама! Вічно іграшки по полицях розставить, а мені потім ходи - по місцях розкидай!» Кожен день одна і та ж стратегія - мама прибирає, а малюки розкидають! Йде «наполегливе протистояння», часто з щирим нерозумінням і образою. Все виявляється дуже просто - погляд на порядок у мам і діток кардинально різний. Іноді пояснюючи начебто очевидні речі - як було б здорово покласти зошити і блокноти на полиці стелажі, а у відповідь чуєш – «мама, у мене все так зручно лежить, не потрібно нікуди перекладати, потім буду довго шукати!»  Але ж можна вирішити проблему комфортної організації простору дитячої кімнати. Будь-який психолог підтвердить, що діти розуміють і тонко відчувають красу і комфорт меблів, сконструйованих спеціально для них. Красиві дитячі шафи і стелажі для улюблених книжок та іграшок допоможуть створити затишний простір для необхідних речей. А найголовніше - ці меблі полюбить дитина, з важливістю розставляючи щодня свої іграшки, книжки, колекції. Поступово малюк привчиться до того, що у кожного предмета є своє законне місце, що неодмінно буде радувати всіх в будинку.

  Купити дитячий стелаж бажано з перших років життя немовляти. У перші місяці на полицях зручно зберігати пелюшки, памперси та найнеобхідніші речі, щоб все завжди було під рукою. Потім на поличках розмістяться численні ляльки чи машинки, іграшкові колекції від шоколадних брендів. Спочатку малюк зможе дотягуватися до нижніх поличок, а пізніше, буде намагатися вивчити полички вище.

Час минає швидко, і ось малюка потрібно буде підготувати до школи. Насамперед думки батьків сфокусуються на такому атрибуті шкільної пори, як дитячий письмовий стіл. Так чому б відразу не поєднати два придбання в одному - це модель дитячий письмовий стіл зі стелажем або іншими словами – гарний стіл в дитячу кімнату. Заміна іграшок на зошити і книги - процес поступовий, та й перші роки, початкові класи здаються продовженням гри, розпочатої з народження.

Безпека конструкції письмовий стіл для школяра зі стелажем.

Якщо зі столом все більш-менш зрозуміло: плавні лінії стільниці та інших деталей, регулювання висоти стола і кута нахилу робочої поверхні - все це кращі показники меблів для школяра. А ось стелаж, пенал може запросто перекинутися, якщо дитина спробує на нього залізти. Звичайно, об'єднання в єдину модель «стіл стелаж» підвищує стійкість, але краще перестрахуватися від винахідливості чомучки і в декількох місцях через вертикальні планки прикріпити конструкцію до стіни. Стелажі під комп ютерний стіл в дитячу просто зобов'язані бути безпечними і стійкими. Дитячі меблі стелажі шафи виробляються без гострих кутів, виступаючих деталей, з заокругленими ручками або врізними. Є одна особливість, що не дозволяє травмувати дитячі пальчики, - це невелика щілина зверху на фасадах ящиків. Тобто взявшись ручкою за верх шухляди і закривши його, долонька залишиться в цілості й безпеці.

Стіл дитячий стелаж СУ-21Стіл дитячий стелаж СУ-26Стіл дитячий стелаж СУ-24

Якими бувають дитячі шафи і стелажі?

Найрізноманітніших розмірів і форм.

Дитячий стелаж для книг і іграшок може бути повністю відкритим (без дверцят), частково відкритим (найчастіше закритий низ і відкритий верх), і повністю закритий.

Стелаж для дитячої кімнати часто виготовляють як шафа стелаж відкритий. З такою формою він прекрасно поєднується з іншими елементами меблів. В одному стилі, в єдиних габаритних розмірах, всі складові дитячої кімнати будуть виглядати чудово продуманими для запитів маленького власника. Відкрита модель найбільш комфортна для дитини, так як повний огляд предметів, що лежать на поличках, сприяє швидкому прибиранню. Не витрачаючи зайвого часу на відкривання дверей, вона бачить - де що лежить.

Якщо ж Вас насторожує щоденне прибирання пила на відкритих стелажах з безліччю ведмедиків і собачок, є відмінний варіант - шафа стелаж закритий для книг і іграшок. Це варіант вітрини або моделі книжкова шафа. Скло в дверцятах зазвичай невелике, міцно закріплене в рамках. Для більшої безпеки їх зі зворотнього боку можна проклеїти прозорою плівкою або декоративною кольоровою основою. Таким чином, фасадне скло, що розбилося, в разі пошкодження залишиться цілком на клеєвій основі.

Можливо, оптимальна модель - це частково відкритий стіл стелаж. На відкритих полицях зберігаються часто використовувані речі, а в шухлядках - ті, що рідше бувають в ходу.

Письмовий стіл зі стелажем - кутовий або прямий?

Якщо не вдаватися в занадто глибокі відмінності форми конструкції, можна в двох словах підсумувати: якщо виріб стосовно меблів, що вже стоять, зручніше розташувати на прямому проміжку стіни, оптимальним буде прямий робочий стіл зі стелажем. Якщо ж є вільний кут і модель відмінно буде функціонувати в цій зоні, то прекрасним рішенням для стику двох стін стане кутовий стіл зі стелажем. Кутові конструкції дуже місткі і функціональні, але коштують дорожче і не зовсім підходять для малогабаритних кімнат, ризикуючи зайняти більше площі, ніж ми можемо виділити.

Яку фурнітуру краще використовувати в моделях дитячі меблі столи?

Дитячі шафи і стелажі можна обладнати якісними телескопічними направляючими з плавним закриванням, що не дозволить скриньці різко зачинитися і защемити дитячі пальчики. Є більш дорогі направляючі з доводчиком. Привчивши дитину відпускати шухляду при закриванні, збережемо ручки, а шухлядка закриється сама під впливом доводчика. Петлі - для всіх фасадів кращий варіант - з амортизатором. Це означає, що як би сильно малюк не зачинив дверцята, спеціальний пристрій пригальмує хід дверки перед самим корпусом і плавно її доведе до основи.

Колір в дитячій кімнаті-так він важливий?

Дитячі меблі стелажі шафи - в поданні кращих дизайнерів - набагато більше виграють, якщо створені в простих формах і яскравих фарбах. Застосовуючи соковиті насичені відтінки в інтер'єрі дитячої, ми отримуємо барвистий світ дитинства, простору з інтенсивними радісними кольорами, які не залишають місця зневірі і смутку. Тенденція пропонувати дитячі меблі для дівчаток в світлих ніжних тонах, а меблі для хлопчиків - в більш насичених «чоловічих» фарбах, - це класика, непідвладна часу.

Вибір матеріала як завжди, залежить від уподобань покупця. Ідеальні дерев'яні меблі для дитячої мають досить обмежений набір кольорів і моделей, є ще фінансовий фактор - меблі з дерева дорожче, ніж з будь-якого іншого матеріалу. Але переваги таких дитячих меблів незаперечні - екологічність, довговічність, міцність і естетичність. Матеріал ЛДСП має ряд переваг і недоліків, як і будь-який інший. До переваг можна віднести демократичну ціну, широкий вибір текстур і кольорів, достатній показник екологічності сертифікованого матеріалу, доступність і широкий вибір моделей будь-якого виду меблів. З недоліків можна згадати наявність речовин-смол формальдегіду всередині плити. Саме тому абсолютно всі меблі для дітей повинні обходити крайкою по всім зрізам плити. Це виключає відкриті зрізи, через ламінацію відсутній будь-який контакт з внутрішнім складом ламінованої деревинно-стружкової плити. В результаті меблі, зроблені з ЛДСП класу Е1 зі зрізами, покритими ламінуванням (крайкою) - абсолютно екологічні і безпечні. Саме тому не варто купувати дитячі меблі у виробників, приватників, які не дбають про репутацію свого імені або торгової марки і живуть одноденними замовленнями. Надійніше, якщо виробник підтверджує закупівлі і якість свого матеріалу, заробляючи тим самим собі ім'я на завтрашній день.

Вибір моделі стіл парта дитячі;

Основний критерій, коли обрали письмовий стіл для школяра купити, чи вподобали дитячі углові письмові столи з поличками - зростання дитини. Перше, що критично важливо в цьому питанні - це бажання непосиди діставати до всіх поличок в стелажі. Бажання обов'язково пограти іграшками з верхніх полиць повинно ясно і чітко говорити батькам - висота стола і зростання дитини повинні бути враховані при покупці з можливістю рівномірно «рости» з часом. Столи- растишки і зростаючі парти в цьому випадку незамінний винахід сучасності. На самому початку маленький учень дістає до верхньої полиці сам, хоч і з труднощами. Підростаючи, він також зручно буде користуватися верхніми секціями, які стали вище разом з ним.

Що стосується стола, робочої поверхні, в асортименті фабрики Тіса є чудові, розроблені для учнів молодших класів моделі, в яких змінюється рівень нахилу стільниці. Це комфорт і здорова постава, що не повинно ігноруватися думаючими батьками. Багато хто скаже - старше покоління виросло за простим, самим звичайним письмовим столом і нічого страшого не сталося - у більшості були міцні здорові спини. А тепер згадайте - скільки часу старше покоління в дитинстві проводило за рухливими іграми на свіжому повітрі, фізичною працею, в співвідношенні з періодами сидіння за навчанням? Незрівнянно більше, відсоток рухової активності щодо сидячого проведення часу в рази більше, тому і м'язовий корсет зміцнювався, тренувався і підтримував спинку в красивому правильному положенні. Зараз же діти фізично набагато слабкіше, з атрофованими м'язами спини, тому і необхідність в різних ортопедичних елементах дуже актуальна на сьогоднішній день. Таке поєднання, як регульований по висоті письмовий стіл для школярів з полицею, міцно закріпленою як стаціонарний стелаж або навісна полиця, є досить вдалим.

Дуже хороший стоїть варіант обстановки кімнати дитини –дитяча стінка з письмовим столом. В одному стилі, компактно в приміщенні розміщується кілька складових стінки гірки, які функціонально включають в себе і містку шафу, стелаж для дитячої кімнати, і кутовий стелаж дитячий, письмовий стіл або комп'ютерний стіл кутовий, можливо мобільну тумбу і підставку для системного блоку. У комплект завжди можна додати хороше ліжко, місткий комод, витончений туалетний столик (якщо дитяча кімната для дівчинки), невеликий міцний журнальний столик (частіше якщо дизайн дитячої кімнати для хлопчика).

При такій модульній дитячій з'являється досить місця і для предметів гри, і для атрибутів навчання, і для одягу. Вбудовані шафи стелажі мають цілком «дорослий» вигляд, так що дитяча стінка з письмовим столом прослужить не 3-4 роки, а значно більше.

Прикраси - за або проти?

Багато виробників пропонують вибір меблів для дитячої з прикрасою у вигляді наклейок з казковими персонажами, фотодруку з мультяшними героями. Потрібно враховувати, що дівчаткам і хлопчикам подобаються різні мультики, відповідно улюблені герої у них теж різняться. Все настільки індивідуально, що перед здійсненням дитячої мрії мати образи персонажів у себе в кімнаті, добре б детально випитати що саме любить чадо. Також слід пам'ятати, що вигідніше купити дитячий письмовий стіл з наклейками, які легко знімаються, адже фотодрук нічим не зітреш. Обираючи меблі, будь то комп'ютерний стіл з надбудовою або простенький письмовий стіл з ящиками і полицями, важливо пам'ятати, що смаки дитини з віком змінюються. Те, від чого приходять в захват малюки, вже першокласникам здається несерйозним. Так що більш прагматичним купувати не велику іграшку, а дорослого виду стіл. Дитина сама внесе частину казки, облаштувавши на ньому свої іграшки, настільні ігри, які з віком зміняться книгами і підручниками.

Дитячий стіл стелаж - великий або маленький?

Кімната дитини - це простір, що ділиться на площу для розміщення меблів, речей, а також вільного місця для ігор і відпочинка. Тому, якщо приміщення має невеликі розміри, краще придбати компактні малогабаритні меблі для дитячої кімнати. Письмовий стіл стелаж, малогабаритний і функціональний, займає зовсім небагато місця і стане чудовою знахідкою для невеликих кімнат.

Що ж, підсумуємо:

Ми разом розглянули різні різновиди під назвою »стіл письмовий дитячий» з серії «меблі для дитячої кімнати». На дитячі стелажі ціни і комплектації абсолютно різні. На нашому сайті представлені дуже вдалі конструкції моделей дитячий стіл стелаж, деякі представлені в цій статті, інші можна подивитися в пропозиціях товару. Асортимент виробника Тіса Меблі представляє столи з мінімальним набором поличок, стелажів і тумбочок, тобто простих базових виробів, і звичайно ж є в модельному ряду розкішні просторі конструкції, багатосекційні, кутові або прямі. Всі представлені столи давно пройшли перевірку часом і практикою, будь-якому користувачеві буде комфортно за ергономічним столом, що враховує багато вимог та побажання ортопедів. Конструкції, оснащені всім необхідним, не схожі одна на одну, є багато оригінальних моментів в дизайні і неповторюваних іншими моделями удосконалень. Адже кожна людина, навіть дуже маленька - це окремий космос, зі своїми поглядами і смаками. Якщо забезпечити її зручними, що подобаються їй меблями, обстановкою, можна розкрити в ній набагато більше індивідуальності та особливих, унікальних рис характеру. Ми постараємося сприяти найкращим проявам батьківського піклування про підростаюче покоління!


Автор: Крістіна Пильник
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top