Купити розкладний стіл книжку недорого - чим же вони відрізняються?

  • 21 січня 2016 17:17:12
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 26388
  • 0

Перед Вами, вдумливий покупець, модельний ряд столів книжок українського виробництва-фабрики ТІса Меблі. Зовні вони схожі, вдивляючись у представлений асортимент перший раз-мимоволі задаєшся питанням-як різні параметри впливають на використання столу, чим одні функції краще за інших і як зрозуміти-чи потрібні вони реально в побуті чи існують так, аби простір заповнити? Ми постаралися зробити короткий огляд, щоб Вам було легко усвідомлено купити стіл книжка в Інтернет магазині саме з тими функціями, які потрібні в побуті Вашій родині. З такими меблями буде комфортно і про покупку залишаться тільки позитивні спогади, а також довіра до корисної інформації, яку потрібно використовувати при виборі продукції, особливо, якщо розбираєшся з невідомою інформацією перший раз.

Стіл Женева

Стіл К-2/2

Стіл Сьєра

Стіл Орфей

Із звичайними, конструктивно простими моделями- стіл книжка стандарт- питання зазвичай не виникають. Функціональні відмінності можуть полягати в ширині- чим ширше основа, каркас столу книжки, тобто середина, тим ширше сам розкладний стіл. Ціна, якщо купити стіл книжку в магазині, може залежати від якості матеріалів, реалізації в зібраному або розібраному вигляді і добротності упаковки.

Особливу роль набувають моделі з вбудованими додатковими функціями. Наприклад- стіл книжка з полками. Найчастіше монтується одна поличка посередині плюс дно-виходить дві полиці, на які господині кладуть речі для зберігання- найчастіше посуд, дрібну побутову техніку і навіть постільну білизну або ковдру- вибір індивідуальний.

Різновид моделі стіл книжка з полками- стіл книжка з шухлядами і полицями. Так як глибина столу- 70-90 см, дійсно комфортно з одного боку використовувати 40-45 см в якості тумби з полицею посередині. Логічно виникає думка-чому б з іншого боку розкладного столу не зробити шухляди (полиці ж вже є!). Шухляди 40-45 см комфортні в побуті і економічно розміщені, не займаючи окремого місця. Виходить стіл тумба комод в одному виробі!

Є й інший варіант розміщення шухляд і поличок. Зверху під стільницею розміщуємо шухляду, а в нижній відділ поміщаємо поличку і дверку- таким чином з обох сторін з'являється доступ до ящиків і полиць.

Стіл книжка з шухлядами та поличками

Стіл книжка з шухлядами та поличками розкладенний

Окремим видом в модельному ряду стоїть стіл книжка з ящиками. Перевагою такої моделі- є зручне зберігання будь-яких речей, фактично- це стіл комод або комод з крилами! Прикрим мінусом є більш висока ціна, що часто змушує задуматися, перш ніж стіл книжка з ящиками купити. Але при більш ретельному обмірковуванні і зважуванні витрат на дві окремі моделі- комод і стіл, приходимо до висновку, що купити розкладний стіл книжку недорого краще з вбудованими шухлядами- це дешевше. І по займаній площі один виріб вигідніше, ніж два!

Багато моделей спроектовані з ящиками, щоб максимально використовувати внутрішній простір і зберігати в шухлядках екіпіровку святкового столу- скатертини, серветки, можливо келихи і чарки. Але цю властивість можна перекваліфікувати, щоб запропонувати користуватися розкладним столом майстриням, які займаються шиттям, в'язанням, виробами ручної роботи. У ящиках зручно зберігати матеріали, кроїти або майструвати на розкладеній стільниці, легким рухом руки склавши її після роботи. Тому логічно задіяти стіл трансформер в рукоділлі, заняттях hand made.

При наявності дуже маленького приміщення стіл книжка з ящиками цілком може бути письмовим і комп'ютерним столом одночасно-адже все для повноцінної роботи у вироба є- простора поверхня, полиці, ящики, можливість поставити системник всередині столу, а монітор, колонки залишати нагорі, на стаціонарній серединці . При такому погляді на функції столу книжки- ми впевнено можемо стверджувати, що в сучасному варіанті це універсальна модель, яку можна поставити і в вітальню, і в дитячу кімнату, і на кухню, і навіть організувати повноцінне робоче місце.

Продовжуємо розглядати розумні функціональні удосконалення в меблях. У такому сегменті обов'язково потрібно відзначити модель-стіл книжка з ящиками на коліщатках. Шухляди самі по собі- нелегка складова, а наповнені шухляди і того більше. Але ж столи книжки обідні передбачають пересування, зручну установку для комфортного розміщення гостей. При суміщенні хорошої ваги з транспортуванням з'явилася ідея, що полегшує переміщення- коліщатка з одного боку столу. Виглядає це так- одна людина підіймає за кришку край столу і котить його до місця розкладання / зберігання. Чому колеса встановлюються з одного краю, а не з двох? Справа в зручності та економії. Функціонально колеса повинні бути з гальмом, щоб, як якісні меблі, стіл книжка не їздив по підлозі при торканнях або натискування. Бажані гумові, а не пластикові колеса. Гума в колесах безшумна і довговічна. Такі хороші колеса пристойно коштують, так навіщо ж здорожувати виріб, якщо при перевезенні столу відмінно працюють 2 колеса? При цьому стаціонарний край без коліщат додає стійкості.

Такі ідеї стали вирішальними для моделі- стіл книжка на коліщатках. Комфорт і зменшення навантаження на спину, руки-це дуже важливо, тому каркас столу книжки підробили під максимальну зручність користувача, додавши колеса.

Стіл книжка для вітальні.

Чим по суті може відрізнятися стіл у вітальні від столу в кухні наприклад?

Більш вишуканим дизайном, формою, наявністю хромованих елегантних ніг-опор. Столи для вітальні зазвичай не накривають скатертиною, як робили раніше, тому можна показати красу виробу, скомбінувавши під свій інтер'єр кольору ДСП, відтінив контрастною кромкою (тобто світлі деталі темною крайкою, а темні- світлою). Розглядаючи особливості вже розташованих у кімнаті меблів-більш стильним може бути виріб в одному кольорі - все індивідуально. Останнім часом з'явився інтерес до моделі- стіл книжка білий. Українцям подобаються чисті світлі тони, а білий стіл володіє такою святковою ошатністю, контрастністю, яскравістю, незвичайністю, яких хочеться побільше додати в своє життя. У колірній палітрі виробника Тіса Меблі є білий колір, що означає-стіл книжка білий купити можна вказавши на будь-яку вподобану модель, на ціні це не позначиться.

Стіл книжка для кухні.

Що цікавого, незвичайного може бути в моделі - стіл книжка кухонний розкладний? У першу чергу - швидкість розкладання. Мається на увазі, що при необхідності швидко накрити стіл для гостей (або кожен день розкладати одне крило для обіду сім'єю) краще підійде стіл з відкидною опорою-ногою з ДСП, ніж хромованою ногою, що вимагає вкручування. (Через особливості конструкції, металева опора повинна вкручуватися і викручуватися з кріплення- фланця, прикріпленого до стільниці.) Об'єктивно-блискучий хром з дзеркальним відображенням, нога у формі колони прикрашають виріб, з ними стіл обідній виглядає стильно і представницько, але кріплення займає час, що не дуже зручно для частого використання.

Інша особливість виробу кухонний стіл книжка- наявність одного крила довгого, іншого- короткого. Сучасні кухні частіше розраховані на невелику обідню зону. Виходячи з цього, зручним представляється розкладання малого крила кожен день і обох крил у разі приходу гостей. Ідеально, коли при невеликих габаритах приміщення меблі володіють обтічною нетравматичною формою. По комфортності торкання і з метою економії простору- відмінно впишеться в кухонний інтер'єр стіл книжка овальний. Плавна закруглена форма, відсутність прямих кутів зберігають кількість посадкових місць і ергономічно функціонують в обідній зоні.

Що можна було б додати ще щодо версії-стіл книжка для кухні? Звернути увагу на якість ДСП і кромки. Хороший стіл книжка стандарт якості не може коштувати дешево, так само як і дешева книжка логічно не може бути однаково хорошої якості зі середньоціновою моделлю. Багато важить якість кромки, особливо по столешниці- обов'язково пвх, меламінова крайка на таку контактну деталь абсолютно не годиться. За якістю ДСП-тільки ламіноване, а не кешоване (з паперовим покриттям), яке використовують на дешеві меблі. За фурнітурою- це взагалі важлива окрема розмова, але скажімо стисло- від хороших кріплень на стільниці залежить вся міцність і цілісність столу книжки. Адже варто виробнику поставити неякісні рояльні (або кватиркові) петлі, як від натиску на край стільниці може перекосити весь стіл. Негнучкі петлі повинні стримувати тиск і надійно тримати всі частини столу книжка трансформер. З усіх складових по крупицях складається стіл книжка ціна.

Які тенденції простежуються у вартості? Столи розкладні книжки недорого коштують як у магазинах, так і у інтернет-майданчиків. Залежить від рівня якості моделі і виробника. Але все таки дешевше виходить купити стіл книжка в інтернет магазині, ніж купити в магазині стіл книжку. Особливо, якщо доставка безкоштовна до під'їзду і модель поставляється в зібраному вигляді, що повністю виключає турботи і витрати на складання меблів (саме такими є умови роботи нашого інтернет- магазину Tisa-mebli.com.ua) Тому питання- як зібрати стіл книжку, чи впораюся я сам, чи є в комплектації стіл книжка інструкція- відпадають автоматично, як і тема- збірка столу книжки як така.

Фабрика Тіса пропонує купити стіл книжку ціна не найдешевша, але в тому то й справа, що наклепати дешевих столів справа не хитра, тільки кожному з нас потрібна якість, особливо у важливі моменти нашого життя. Адже не будеш же просити гостей- не спирайтесь на край, не натискай на стіл, не став ногу на перегородку, а то стіл так хитається, що зараз перевернеться. Щоб таких тривог ніколи не виникало, якість продукції не потрібно ігнорувати і намагатися обійтися низькосортними виробами. Вибір хороших якісних столів у виробників України є, з виробами Тіса Меблі можна ознайомитися у відповідному розділі, представлений гідний асортимент стіл книжка фото. Стіл книжка в зібраному вигляді перевірений на якість збірки, наявність фурнітури, відповідність розмірів всіх деталей, тому купівля стіл книжка недорого інтернет магазин Tisa-mebli.com.ua пройде вдало і з відмінним сервісом!


Автор: Крістіна Пильник
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top