Стіл книжка розміри - як купити розкладний стіл книжку ідеальних габаритів?

  • 19 січня 2016 18:51:09
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 10730
  • 0

Стіл - книжка в сучасному будинку- меблі більш необхідні по функціоналу і компактності, ніж це може здатися на перший погляд. Основне призначення місткого розкладного столу - розмістити велику кількість людей, щоб потім, після свята, трансформуватися в невелику непримітну тумбочку.

Розкладний стіл книжка має два розміри ширини: в складеному і розкладеному вигляді. Так як розмір крил біля столу книжки безпосередньо залежить від висоти столу, у всіх виробників він практично однаковий- 71-72 см. Загальна ширина регулюється основою столу- чим ширше основа, тим ширше стіл книжка в розкладеному вигляді. Тому ми зустрічаємо в асортименті як тоненький маленький стіл (стіл книжка міні), так і стіл тумба (стіл книжка з шухлядами і полицями).

 В експлуатації - як добротні меблі стіл книжка міні повинна комплектуватися регульованою пластиковою викрутною пяточкою. У цьому випадку рівень середини столу вирівнюється з рівнем країв столу книжки і з'являється стабільна міцна стійкість. У нашого гостинного хлібосольного народу ця якість дуже цінується, адже гості в розпал веселощів поводяться невимушено, і з надмірною силою можуть спиратися на край. Головна функціональна задача- великий стіл з частуваннями повинен стояти як влитий, не хитаючись.

Стіл Женева

Стіл К-2/2

Стіл Сьєра

Стіл Орфей

У складеному вигляді розкладні книжки мінімальної товщини не можуть самостійно стійко стояти без опори, їх ставлять в затишні зручні місця для зберігання- щілину між шафою, диваном або просто притуляють до стіни. У цій властивості- незаперечна перевага таких маленьких функціональних моделей, адже місця займають мінімум, не вимагають окремого видимого простору в кімнаті.

Багато людей згодні виділити столу книжці чільне місце в своєму інтер'єрі, тому хочуть купити розкладний стіл книжку більшої ширини, з додатковими функціями. Плюсом такої покупки є наявність стійкої середини- тумби, яка збільшує загальну ширину столу. Такі моделі дуже корисні в будинку, в будь-який момент можуть зайти гості, і, відкинувши одне крило, можна прямо в вітальню подати чай, каву. Можна спілкуватися, дивитися телевізор, затишно розташувавшись навколо столу. При цьому не доведеться тулитися на маленькій кухні. У кімнаті складний стіл завжди можна обіграти красиво розставленими квітами, предметами інтер'єру, необхідними на кожен день речами.

Каркас столу книжки, як основа і опора моделі, може бути оснащений додатковими вбудованими функціями. Детально про різні моделі стіл трансформер можна прочитати в статті: «Стіл книжка-кращий вибір», в якій розкладні книжки класифіковані виходячи з розмірів, функцій, естетичного вигляду, призначення приміщення. Є особливості у виробах столи книжки обідні, за якими купити в магазині стіл книжку стане легко, а головне, зрозуміло-які критерії впливають на властивості, важливі в побуті.

Купити стіл книжка в Інтернет магазині Tisa-mebli.com.ua можна різної ширини, глибини, функцій, візуальної естетики - вибір перед Вами!


Автор: Крістіна Пильник
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top