Письмовий стіл транформер-Бюро секретер

  • 25 січня 2016 09:48:32
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 15891
  • 0

Що ж у двох словах-стіл бюро секретер? Це універсальний вид меблів-багатофункціональний складаний стіл з комфортними умовами для письма та зберігання письмового приладдя. Чим комфортніше бюро на відміну від звичайного письмового столу? Уявімо компактне робоче місце з відкидною кришкою, що виконує роль зручної стільниці. На робочій поверхні розташовано безліч відділів різної величини, в які зручно розкладати книги, блокноти, папери, канцелярію. Відділи з замком виконують роль сейфа, зберігаючи важливі папери та цінні речі. Корпус бюро секретера укомплектований зручними підручними шухлядами, в які так здорово закидати робочі приладдя. Попрацювавши з документами, навчальними матеріалами за ноутбуком або комп'ютером всі речі переміщаємо всередину бюро секретера, кришку закриваємо і отримуємо елегантний стильний письмовий стіл-комод або письмовий стіл з шафою. Власне є різниця, секретер- це шафа-комод з відкидною або висувною робочою поверхнею, а бюро- різновид письмового столу з надбудовою, закритою кришкою. І секретер, і бюро- досить багатофункціональні, просто шафа секретер або комод секретер об'ємніше і вміщають більше функцій, а стіл секретер більш повітряний і компактний.Існує думка, що бюро секретер не призначений для серйозної тривалої роботи за ним, яким би зручним і містким він не був. Стверджують, що ногам не комфортно впиратися в фасади і нікуди поставити стаціонарний комп'ютер. Припускають, що бюро меблі секретер покликаний служити як письмове бюро для виписування рахунків і квитанцій. Але виробник Тіса Меблі спростовує ці міркування випуском такої багатопрофільної моделі, як комп'ютерний стіл бюро. Розглядаючи стіл бюро каталог,можемо наочно вказати на моделі

Бюро-1

Бюро-2

Бюро-3

Бюро-4

Бюро Б-1, Б-2, Б-3, Б-4 з нішами для системника, простором для ніг під стільницею. Стіл бюро фото дозволяють подетально вивчити наповнення і корисні якості кожної шафи бюро. Ми бачимо, що базовий стіл для письма позбавлений таких функцій і віддаємо належне такому винаходу людства, як бюро меблі.Часто бюро секретер прикрашає інтер'єр вітальні, як елегантна вишукана модель. Частинку шарму і стилю меблі секретер додасть обстановці кабінету, бібліотеки, спальні і навіть дитячої. Це дуже раціонально і досить завбачливо, так як меблі бюро секретер займає мало місця, поєднуючи дві функції в одному. У такому комплексі можна зберігати будь-які домашні речі і серйозні документи, від швейного приладдя до ділових паперів. Приховані за фасадною частиною маленькі осередки-відділи- знахідка для господині, господаря. Стіл з великою кількістю зручних відділів потрібен не тільки дорослим, але й дітям. Кожна дитина змушена користуватися великою бібліотекою навчальних матеріалів, та й особистих речей, іграшок накопичується з часом, багато з них стають улюбленими і дорогими. А стіл бюро вмістить все з комфортом, розподіляючи по шухлядам і відділам. 

Меблі для тих «Хто володіє пером»
Багатофункціональні і оригінальні меблі виникли у середньовіччі як представницька елітна частинка комфортного життя, а не потреба на компактний стислий інтер'єр для малогабаритного житла.
Історичні згадки про бюро і секретер з'явилися в 12-13 століттях, саме з тих пір освічені дами писали листи і щоденники, зберігаючи в численних шухлядках мемуари, любовні, часто державні таємниці, коштовності. У 17-18 столітті у Франції елегантні секретери конструювалися для дворян і царствених осіб. Популярне буле дружнє листування, молоді люди спілкувалися на різні теми-культурні, наукові, спілкування, любов-все життя проживалось під пером, тому листування оберігалось від сторонніх очей.

Створення Бюро Секретер
Французькі червонодеревники взяли за основу модель шкатулки з відкидною кришкою, удосконалили її, надавши витончені благородні форми лініях. Слово «bureau» від французького означає вид телячої шкіри, нею вистилали внутрішні поверхні ящиків і відділів для зберігання паперів. Поступово термін «бюро» закріпився за відповідним видом компактних письмових столиків з надбудовою, зручними секціями та нахиленою відкидною кришкою. Найцінніші породи деревини (палісандр, амарант, горіх, ебен, рожеве дерево), інкрустації, благородний декор, вставки з драгметалів- в роботі застосовувалося все найкраще. Найвідомішими прикладами у світовій історії визнані масивне бюро французького короля Людовика 15 і дорожній секретер трансформер Наполеона Бонапарта. Цікавий складаний стіл Бонапарта- в зібраному вигляді секретер був компактним і мініатюрним, а в розкладеному- перетворювався на просторий письмовий стіл. Імператор комфортно працював на імпровізованому робочому місці у військовому наметі або дорожній кибитці. Цінність цієї моделі зрозуміла, якщо врахувати - як важливо було для Наполеона часто планувати і прописувати стратегію.

Бюро в сучасному дизайні

З глибини століть збереглася традиція виготовлення секретера в незмінній класиці:

темне лаковане дерево, елегантні лінії, різьблений декор, вишукані вставки.

Такий тип меблів має істотний недолік-дорога вартість, не кожен може дозволити собі стіл з масиву дерева.

Представницький стіл бюро відмінно підійде під класичний стиль,

бароко, рококо, але буде пафосно виглядати в сучасних лаконічних інтер'єрах.

На сьогоднішній день більше гармонійна модель з більш рівними лініями, але така ж багатофункціональна і комфортна.

Солідно виглядають меблі секретер з матеріалів ДСП, МДФ, зі шпоном натуральної деревини,

недорого купити комп'ютерний стіл бюро в сучасному стилі можна у виробника Тіса. 

По виконанню конструкції бюро виготовляються в декількох варіантах:По виконанню конструкції бюро виготовляються в декількох варіантах:

- Стіл бюро

Головні переваги-відкидна або виїзна кришка- стільниця, система полиць, контейнерів, ящиків.

- Комод Бюро

Зорово- знизу-комод, згори- стіл з висувною або відкидною поверхнею для роботи з ноутбуком, листи.

- Бюро секретер консоль
Сенс вузького консольного столу з шухлядами, з мобільною виїзною столешнею- грамотне і раціональне планування робочого місця.Купити стіл бюро в Харкові, Києві, Дніпропетровську є можливість у великих магазинах, жителям невеликих міст України можна запропонувати купити комп'ютерний стіл бюро в Інтернет магазинах, як Tisa-mebli.com.ua. У нашому інтернет-магазині можна стіл бюро купити вигідно будь-якому жителю України- маємо честь запропонувати гідний вибір і безкоштовну доставку до будинку.

Автор: Крістіна Пильник

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top