Прямий стіл для комп'ютера - переваги конструкції.

  • 21 липня 2016 16:56:32
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 20415
  • 0

У попередній статті «Кутовий комп'ютерний стіл» ми детально зупинилися на достоїнствах і перевагах кутових столів для будинку, офісу. Після прочитання всіх вигод володіння таким зручним столом напрошується думка - якщо кутовий робочий стіл це так комфортно, що ж іще потрібно? Питання вибору закрите - купити кутовий комп'ютерний стіл - вірне рішення. Але існує цілий ряд письмових і комп'ютерних столів іншого типу - прямі (прямокутної форми стільниці, бувають і квадратної) Багато покупців зупинили свій вибір на класичних столах з прямими кутами і цілком задоволені вибором. Варто розібратися - чим приваблюють покупців столи різних конструкцій - можливо ця інформація допоможе визначити найкомфортніший стіл для себе і своєї сім'ї. Адже випробовувати на практиці кожен стіл не вистачить ні фінансів, ні часу.

Обирають комп'ютерні столи фото, ціна і по великій кількості властивостей і показників: функціональність, форма, габарити, матеріал виготовлення, комплектація, вартість, стилістичне оформлення.

Залежно від форми стільниці і типу планування розрізняють:

- Кутовий стіл;

- Стіл лінійного розташування (прямий);

- U-подібний;

Стіл комп ютерний кутовий або стіл письмовий кутовий компактний, практичний, малогабаритний, робоча поверхня стільниці при цьому значно простора.

U-подібний стіл - завжди стильний, місткий, незвичайної форми стільниці, місця займає більше, ніж кутовий або прямий, але вважається найкомфортнішим і ергономічним у використанні. Високі показники комфортності обумовлені покриттям площі стільниці не тільки передньої робочої зони, але і обох бічних зон. Стіл як би огинає користувача з трьох сторін.

Прямокутна форма столу - найпоширеніша, що стала класикою, традиційно попит на такі столи найвищий. Моделі прямого типу легко вписуються в загальний інтер'єр, вибудовуючи з іншими меблями єдину подовжню лінію, як відмінна сполучна ланка. Прямий комп'ютерний стіл не має виступів углиб кімнати, як кутовий або U-образний, тому не порушує гармонійної послідовності меблів. Лінійні моделі природньо «вживаються» в абсолютно будь-який стиль і дизайн, особливо часто їх використовують в класичних сучасних інтер'єрах.

Отже, що ж представляє із себе сучасний комп'ютерний стіл прямий і в чому його сильні сторони?

Стіл з прямими кутами - основа всіх столів, що передається з покоління в покоління.

- пряма форма столу - це універсальна, легка у використанні модель, елементарно переносить довгу експлуатацію, і що важливо - збори-розбори і переїзди вироба. Загальну довіру і популярність прямокутні форми столів завоювали по тій простій причині, що ідеально рівний відріз матеріалу пильним верстатом - це база, перша форма, від якої відштовхуються всі подальші перетворення стільниць. Більша половина стільниць залишаються з ідеально рівним пропилом верстата, щоб відправитися в крайколицювальний цех і далі. З іншої половини виходять різні цікаві і комфортні форми стільниць. Рівний передній край столу - це класика, що припав до дущі багатьом поколінням за простоту, строгість ліній, базову форму, ідеально пройдену верстатом, а не в ручному режимі.

У чому переваги поклейки на професійному обладнанні?

- прямі стільниці на виробництві покриваються крайкою в спеціальному крайколичкувальному верстаті прохідного типу з повним циклом поклейки і обробки. Звідси ідеально притиснута, приклеєна з рівномірним температурним режимом, ретельно зашліфована крайка.

Проста прямокутна стільниця = ефективна робота.

- прямий комп'ютерний стіл - ідеальна основа домашнього офісу для власників, які цінують просту невигадливу розстановку техніки та письмового приладдя в робочій зоні. Продуктивність робочого простору - це зручна, ідеально облаштована область, де всі необхідні предмети знайдуть своє місце.

Розташування монітора на стільниці.

- важлива деталь - сидячи за комп'ютерним столом, людина повинна дивитися на монітор зверху вниз, хоча б під невеликим кутом. Тому бажано, щоб екран стояв безпосередньо на стільниці, а не на підставці. В сучасних моделях такий елемент, як підставка для монітора вже не актуальна, виробники все-таки прислухаються до рекомендацій фахівців. У кутових комп'ютерних столах подібна додаткова деталь ще зустрічається, а в прямих - підставка практично виведена з виробництва.

Cтіл СК-14Cтіл СК-6Cтіл СК-16

Тенденції до європейського стилю - прості природні форми.

- стилістика, яка прийшла до нас із захопленням лаконічними європейськими моделями меблів в стилі мінімалізму, скандинавського стилю, завоювала любов покупців і міцно зміцнила свої позиції на українському ринку. Закордонним дизайнам інтер'єрів давно не властиві великі конструкції, фігурні химерні моделі, велика кількість прикрас та аксесуарів. Прості прямі столи комп'ютерні і письмові, строгі лінії, чіткі геометричні форми - дуже затребувані і зручні для сучасної зайнятої людини.

- при купівлі стола прямокутної форми складно передбачити ті деталі, які стануть очевидно незручними в процесі експлуатації. До однієї такої особливості звернемо Вашу увагу перед покупкою комфортного стола - це відповідність габаритів крісла і висувної полиці для клавіатури. Ручки крісла по ширині і висоті можуть зачіпати полку для клавіатури. Перш ніж купити письмовий стіл з полками, визначте для себе бажану ширину клавіатури і висоту ручок крісла.

Наскільки краще купити столик для ноутбука прямої форми?

- прямий стіл для ноутбука за формою і комплектацією дуже зручний, зазвичай оснащений додатковими полками для техніки, підставками, ящиками, коліщатками. Мобільні столики для ноутбука комфортно використовувати в будь-якому приміщенні, особливо актуальна ця властивість для малогабаритних квартир. Столик на коліщатках вільно переміщається в будь-який зручний куточок для роботи або перегляду фільму. Після цього його можна перемістити в затишне місце, де він не буде заважати до наступного використання. Фабрика Тіса Меблі випускає також і моделі з регулюванням загальної висоти стола. Ноги виробу з'єднуються меблевими стяжками на різній висоті, дозволяють змінювати висоту щодо стільниці з 61 до 75 см.

Що комфортніше- невисока надбудова чи полички до стелі?

- комп’ютерні столи з поличками і шухлядами – самий поширений по функціональності різновид сучасних робочих столів. До речі, про висоту прямого комп'ютерного стола: часто моделі виготовляють певної зручної висоти, що дозволяє дотягнутися до полиць, не напружуючись і не встаючи. Багато людей за цим показником визначають для себе зручність робочої надбудови. Інший варіант був розроблений для економічного використання верхнього ярусу. Бажання максимально продуктивно використовувати місце над стандартними поличками стола спричинило за собою збільшення кількості тих же поличок до стелі. Подібний дизайн застосовується в моделях на замовлення, в стандартну серію його не внесли. Причина? Дорожча вартість, часто індивідуальні вимоги щодо загальної висоти конструкції. Фото комп’ютерних столів з полицями в гарному візуальному розмірі представлені на нашому сайті для кожної моделі. Тому, при бажанні, зможете купити комп'ютерний стіл будь-якої висоти і наповненості.

Cтіл СК-27Cтіл СК-8Cтіл СК-28

Універсальність форми.

- це означає, що стіл прямої форми в майбутньому можна буде переставити в будь-яке місце кімнати. Вирішальним фактором - куди краще пересунути стіл - буде тільки ширина вироба і задуманий дизайн.

На відміну від прямого робочого столу, кутовий комп'ютерний стіл крім габаритів і дизайну залежить від більшої кількості факторів: різні по довжині боки можуть розміститися не в кожен кут. Виходом з ситуації може бути план розміщення кутового стола уздовж стіни, зі стороною, що висувається до середини приміщення. Цей незвичайний дизайнерський хід незвичний тільки на пострадянському просторі, в європейських країнах до таких рішень давно звикли і частіше планують таке розміщення свого робочого місця. В дійсності це зручно і практично - все одно пустуючий центр кімнати не так функціональний, як частково зайнятий меблями.

Поєднання з іншими меблями.

- хороший робочий стіл, за рекомендаціями досвідчених користувачів, може бути солідним, представницьким, чільним в кімнаті з невеликою кількістю меблів. Є власники комп'ютерних столів, у яких мінімально необхідний набір меблів, тоді вся зв'язка меблів зав'язується навколо представницького, функціонально насиченого поличками, шухлядами, стелажами, тумбами, комп'ютерного стола з надбудовою. У такому ансамблі головний - робочий комп'ютерний стіл, а диван, шафа, стелаж додаються до нього.

Другий варіант - більш поширений і менш зручний. Це коли невелика кімната оснащена кількістю меблів і електроніки настільки щільно, що мова може йти про покупку таких моделей, як компактний комп'ютерний стіл, міні комп'ютерний стіл, невеликий сучасний комп'ютерний стіл. Великі комп'ютерні столи таким господарям тільки сняться. Але немає нічого незручного в тому, щоб купити комп'ютерний стіл з надбудовою малогабаритний, але місткий. У таких столах теж є необхідні відділи, просто вони зменшені і стиснуті до невеликих розмірів. Таким чином, Ви зможете купити комп'ютерний стіл не величезний і не такий величний, але він буде відмінно гармоніювати і доповнювати меблі, що розташовані поруч. Це варіант не головного предмета меблів в домі, а скоріше компаньйона, котрий стильно вписується в інтер'єр кімнати.

Якщо комп'ютерний стіл не покриває відведеного для нього місця, як бути?

- буває так, що розглянувши всі фабричні стандартні вироби, залишаються побажання, які заводські серійні вироби не можуть врахувати. Наприклад, Вам сподобався комп'ютерний стіл з шафою, саме такий був би дуже зручний, але він не поміщається буквально на 5 см в вільне місце Вашої кімнати. На фабриці Тиса Меблі ці нестиковки вирішуються досить просто. Є штат інженерів, працюючих над підгонкою виробу під індивідуальні габарити приміщення замовника. Як все відбувається на практиці? Спільними зусиллями покупця і інженера, менеджера визначається той проміжок, за рахунок якого будуть забрані зайві сантиметри. Є моделі комп'ютерних столів, в яких безболісно можна зменшити робочу стільницю, так як дозволяють габарити. При цьому поряд розташовані стелаж і тумбочку краще не чіпати, бо їх ширина і так не велика, а то взагалі стане неприйнятною для зручного сучасного комп'ютерного столу. Може бути і навпаки, поверхня стільниці компактна до мінімально необхідної, її зменшувати більше не можна, а ось розташовану збоку частину надбудови цілком комфортно можна стиснути.

Є ще одне неписане правило роботи інженерів на виробництві - виріб зменшується на тій ділянці, яка найменше пов'язана з іншими. Це означає, що переробок буде мінімальна кількість. Приклад з практики: зменшити комп'ютерний стіл з ящиками і надбудовою вирішено за рахунок стільниці, але зверху є полички і тумбочки надбудови. Значить, сама надбудова буде стиснута за рахунок вільного крайнього прольоту, що не зачіпає ніяких з'єднань деталей в конструкції. Тому враховуйте: якщо Ви вирішили замовити комп'ютерний стіл зі зміненими розмірами, хороший менеджер і інженер обов'язково обумовлять з Вами всі ділянки, в яких відбудеться переробка. Постарайтеся уявити зовнішній вигляд перетвореного вироба, особливо коли доводиться прибирати 10-15 см, візуально стіл буде виглядати інакше. Правильніше за все буде зробити запит на виробництво з отримання програмного малюнка майбутнього стола, зробленого інженером в професійній програмі, як PRO-100, Астра Конструктор або інших. Тоді не буде несподіванок, модель в житті буде виглядати так, як виглядала на малюнку.

Все вищезгадане можна віднести і до питань, коли потрібно збільшити ширину невеликого, але дуже підходящого Вам стола - за технічними характеристиками, дизайном. Інженер також розглядає вихідну серійну модель і виявляє самі правильні місця для збільшення ширини. Важливими чинниками вибору є побажання майбутніх власників і конструктив, що дає можливість мінімально переробляти розміри деталей, їх засверловку і складання. Кращим визнається компроміс виробника і покупця, а також найзручніше поєднання роботи і вартості за переробку. Адже чим більше вноситься змін до стандартної фабричної моделі, тим більшою буде вартість доплати за ручну роботу складальників. У моделях, вироблених фабрикою Тиса Меблі на постійній основі, є стандартно прийняті форми стільниць, фігурних планок, різьблених вигинів ніг і дверцят. Для ефективної роботи майстрами застосовуються макети деталей і шаблони насверлювання отворів, що прискорює і стандартизує роботу, зводить до мінімуму відсоток помилок робочого, що розмітив отвори для з'єднання деталей. Коли ж цей процес порушується внесенням змін до засверлювання, збірки, установки стола, збирачеві доводиться багато робити в індивідуальному режимі. Це великі витрати часу, енергії, ручної праці, що вимагають доплати майстру. Відсоток неточностей і помилок в приватних переробках підвищується, адже контрольну збірку зміненого вироба немає можливості проводити, тому складальник повинен бути максимально зібраний і уважний, не поспішати і перевіряти ще раз свої прорахунки по кілька разів. Ось це ті чинники, чому зміни в меблях для покупця начебто незначні, дріб'язкові, а оплата за переробку на порядок вище витраченого або зекономленого матеріалу.

 Збільшення комп'ютерного стола можна реалізувати і за рахунок додавання інших виробів до основного, робочого стола. Найчастіше в ролі додаткових виробів, за рахунок яких розширюється виріб, виступають стелажі, тумби, пенали, офісні шафи, шухляди, полиці, приставні елементи. Наприклад, офісний стелаж, стандартний виріб, може по додатковій ширині влаштувати покупця, але частіше в індивідуальних замовленнях прораховується габарит до сантиметра. Тому звичайний фабричний стелаж або пенал звужують або розширюють, отримуючи в результаті точний розмір, потрібний власнику майбутнього стола на замовлення. В дійсності, комп’ютерний стіл з надбудовою і шафою – суперзручна модель, вміщає всі робоче- письмові приладдя, що є у власника.

Комп'ютерний столик - індивідуальної конструкції.

- Фабрика Тиса Меблі має практичний досвід з випуском не тільки серійної стандартної продукції, але із внесенням будь-яких! змін, які не суперечать конструктиву і здоровому глузду. Наші фабричні вироби стільки раз розширювалися, звужувалися, трансформувалися, перероблялися до невпізнання, що можемо впевнено сказати - виробництво готове підлаштуватися під будь-якого замовника і виконати недорого зміни в стандартній моделі. Для покупця видозмінити під свої переваги меблі завжди значно дешевше, ніж замовити стіл за індивідуальним проектом. Вносячи поправки в певні ділянки, інженер залишає кістяк, основу з мінімальним втручанням, що дозволяє виробництву швидко і з мінімальною доплатою трансформувати виріб. Купити комп'ютерний стіл в Інтернет магазині Tisa-mebli.com.ua зі змінами швидше, ніж будь-де - працюємо над прорахунками змін у вихідні і вечорами, максимально швидко виконуючи роботу для покупця.

Інша справа, коли на фабрику надходить повністю індивідуальний проект, що враховує особливості простору замовника. Зазвичай вирішальним фактором зробити виріб на замовлення є виступи або заглиблення стін, наявність батарей, підвіконня, ніш на місці розташування майбутнього стола. Тобто основне призначення комп'ютерного стола на замовлення - оптимізація використання робочого простору. Але є й інший рушійний фактор, що налаштовує людей замовити комп'ютерний стіл по своїх малюнках, кресленнях. Це бажання отримати цікаву, стильну модель, яка не має спільних рис з фабричною, серійною. Тобто дизайн - інша вирішальна сила, по якій наше виробництво паралельно з гідним асортиментом своїх виробів, виробляє комп'ютерні столи на замовлення. Якщо сайт викликає довіру за всіма показниками, можна навіть запросити документи підприємця - власника, відповідального за якість і сервіс. Прорахувавши меблі згідно своїх малюнків, можна не побоюючись купити комп'ютерний стіл в інтернет.

- Ще одне цікаве питання, яке може бути задане менеджером, що підбирає з Вами комп'ютерний стіл, стильний і сучасний, а також комфортний і функціональний: Яким меблевим елементам стола Ви надаєте перевагу - мобільним, на колесах або стаціонарним, нерухомим? Йдеться про підставку під системник, тумбу з шухлядами. Ці предмети бувають викатними, що викочуються з під стільниці, або вмонтованими в загальну конструкцію. Чи є суттєва різниця для зручності користування? Все суб'єктивно. Мені, наприклад, більше подобаються пересувні складові конструкції. Так, системний блок можна розташувати під таким розворотом щодо користувача, який зручний саме Вам. Або тумба з шухлядами - мобільність меблів дозволяє висунути модель вперед або засунути всередину, чого не зробиш з цільнокроєними стаціонарними комплектуючими. Але в нерухомих тумбах і полиці під системний блок є свої переваги і особливості. Будучи частиною цілісної конструкції, нижні елементи, що нижче рівня стільниці, створюють додаткову підпірку і міцність всього столу. Це означає, що стільниця, надбудова з поличками, тумбочками спирається на стоячі під або поруч зі стільницею ноги, ящики, тумби з дверцятами, блок для системника. Міцний комп'ютерний стіл неможливий без таких ось зв'язок, комплектів, додаткових предметів.

Якщо спроектувати комп'ютерний стіл, та й письмовий стіл, тільки у формі П, без додаткових зв'язок (царг) або зміцнювальних конструкцій (тумб, відділів під системник, полиць), модель вийде дуже хитка, плаваюча вліво- вправо по ширині. Саме тому всі робочі столи, які виробляються без необхідних сполучних деталей на догоду стилю, легкості, досвідчені інженери бракують відразу. Правильний сучасний стіл, який береться на десятиліття, повинен відповідати практичним нормам, які оберігають виріб, зберігаючи міцність і стійкість меблів.

- При згадці про різні матеріали для виробництва комп'ютерних столів, є категоричні, але ті, що мають право на обговорення, думки вголос.

Найшикарніший і правильний матеріал для виготовлення письмових комп'ютерних столів, як і будь-яких меблів для дому, це натуральне дерево. Екологічніше і бажаніше сировини не уявити. Але є два недоліки, супутніх дерев'яним меблям. Перший - покрокові і тривалі за часом технології обробки деревини. Справжній підхід до підготовки дерева для роботи меблевиків включає в себе відсортовування, сушку, зберігання без перепадів температури і вологості і багато іншого. Це реально дороге задоволення, купити меблі з дерева з ретельною дбайливою обробкою матеріалу. Якщо технологічних процесів не дотримуватися, дерев'яні деталі може «повести», значить вигнути, деформувати; деталь може усохнути або навпаки, розбухнути. Все це внаслідок різного рівня вологи і температури, якщо не провели правильну обробку сировини.

Другий недолік - матеріальний, а не технологічний. Виходячи з усього перерахованого вище, хороші дерев'яні меблі не можуть коштувати дешево, тому фактор дорогої вартості можна віднести до перешкод, що віддаляють українців від якісних меблів з дерева. Ну, а якщо фінансовий фактор не є вирішальним, то наступною турботою для забезпеченого покупця буде знайти дійсно вартий відмінний товар і не нарватися на шахраїв з дешевим товаром за ціною дорогого.

Другим і найпоширенішим в світі у виробництві меблів є ЛДСП. 

Переваги: ламінація деревно-стружкової плити надає гарну текстуру, стійкий колір, повністю закриває плиту від впливу зовні, як і від випарів клейового складу зсередини. Це недорогий, стійкий до деформації матеріал, але вимагає правильного догляду та звернення. Досить міцний і дозволяє виготовляти фігурні форми, але передбачає правильний, з урахуванням технології, інженерний підхід. Тактильно не холодно матеріал, на відміну від металу і скла.

Недоліки: є ДСП з більш дешевим ламінуванням за зовнішнім виглядом, відповідно дешеве і короткострокове по суті. Рада вдумливому покупцеві - дешеві меблі не можуть бути з гарного матеріалу, значить довго не проживуть, а якщо і будуть присутні в будинку, то далеко не в приглядному вигляді. Друге - в склеюванні деревно-стружкових плит використовуються клеї, що випаровують або мають емісію формальдегіду. У кожного виду ЛДСП показник емісії різний, наше виробництво прийняло рішення для всіх видів меблів закуповувати ЛДСП з 1 класом емісії формальдегіду Е1. Перший клас допускається і рекомендується до використання ЛДСП у виробництві дитячих меблів. А значить це найкращий з доступних нам матеріалів.

Можна згадати загальну властивість усіх ЛДСП - це несумісність з довгим перебуванням на матеріалі води і нелюбов ламінації до прямих сонячних променів. Від стоячої калюжі рідини через якийсь час ділянка плити розбухне, а від тривалого впливу ультрафіолету - потьмяніє. Просто не потрібно допускати крайнощів в поводженні з матеріалом. Якщо порівнювати ЛДСП з деревом, то матеріал плити більш крихкий і пухкий. Це логічно, тому що дрібна стружка з клеєм не зможе змагатися з природною зчіпкою волокон натуральної деревини. Але для меблевої справи властивостей деревно стружкової плити вистачає, навіть з лишком. Загалом, конструктивний проект і якісна обробка країв дає в результаті відмінні меблі для родини. Конструкція виходить недорога, якісна, доступна, що і хотілося отримати на виході. У нас велика частина продукції, це красиві комп'ютерні столи, часто Tisa-mebli.com.ua називають - магазин комп'ютерних столів.

Третій вид матеріалу, рекламований інформаційними сайтами для виготовлення письмово комп'ютерних столів, є скло, загартоване, але все таки менш пристосоване до запитів покупця, зацікавленого купити комп'ютерний стіл гідної якості. Чому більш критично і різко я згадую про скляні столи? Якщо згадати фізичні властивості будь-якого скла, все стане зрозумілим. Головна - холодність матеріалу. Хоч як би були закриті руки до ліктя одягом, все одно температура скла нижче температури тіла, і холод постійно відчувається. Що б не говорили оглядачі - це суттєвий мінус. Друге - «пальчики», точніше відбитки пальців, що залишаються як на темному, так і прозорому склі. Ця якість веде за собою підвищену увагу до поверхні робочого столу, більш ретельний, ніж зазвичай, догляд за поверхнею, щоб не сидіти за «зацапаним» (як кажуть в народі) столом. І останнє спостереження - загартоване скло теж б'ється, це факт. Чи то недокаляють, чи то ще якісь порушення процесів або інші причини, але розбити скляний стіл несподівано можна. З плюсів - дизайн, стильність скляних меблів. Чи переважають переваги недоліки - вирішувати Вам.

Прямі столи комп'ютерні та письмові - їх види.

- до когорти прямих комп'ютерних столів сміливо можна віднести різновиди по призначенню: столик для ноутбука, навісний столик, бюро- секретер, стіл трансформер, стіл парта, дитячий зростаючий стіл, столик на колесах і так далі. В принципі комп'ютерний стіл - це не набір полиць, шухляд і стільниці, а дуже добре продумане робоче місце. Тому кожен сам для себе спокійно вирішує - що йому потрібно в даній моделі, а що абсолютно марно. У наш час в одному предметі інтер'єру зібрано все, що потрібно людині для якісної діяльності: стіл для комп'ютера, підставка для клавіатури і миші, полки для всіх потрібних матеріалів і непотрібних, але бажаних аксесуарів і прикрас, шухляди для зберігання всього на світі, тумби для економії коштів покупця на блоки з шухлядами, підставка для системника, щоб пил не збирав, ніші для зберігання ноутбука і периферії, кутові стелажі, щоб візуально і функціонально оформити кут конструкції, верхні відкриті полиці для принтера, сканера. Були також елементи, які відійшли в минуле: підставка під монітор (майже не використовується зараз в побуті) і секції для зберігання дисків (канули в лету разом з дисками). Наше виробництво Тіса Меблі використовує механізми, які виготовляють і купують під розроблені на фабриці моделі: це підйомний механізм, який регулює кут підйому стільниці в столах для ноутбука; механізм, який довелося вивести з обігу через його дорогу вартість- це колінний трансформуючий механізм для столиків Фрідом, що дозволяє змінювати і фіксувати кут нахилу стола для ноутбука. У дитячих зростаючих столах Тіса однією з перших стала впроваджувати ніжки, що складаються з двох частин, від з'єднання між собою яких змінюється габаритна (загальна) висота стола. Багато технологій хотілося б ще ввести в виробництво і бути в числі перших, хто запропонує комфортні рішення своєму покупцеві. Перешкоди, що не дають це зробити, цілком матеріальні - відносно високий курс долара для закупівлі необхідних комплектуючих, фурнітури, надійних і перевірених, щоб не соромно було за запропонований товар від свого бренду. Ми за якість, що має дослідне застосування на практиці, безпечну і ту, що поліпшує рівень життя простих українців. В результаті пробуємо тестувати деякі знахідки прямо в виробничому цеху і апробувати експлуатацією в домашніх умовах. Як тільки наші задумки будуть максимально досліджені, зможемо представити нові сучасні вироби на суд і критику нашим покупцям.

Поки проходять розробки нових моделей, ми стабільно розвиваємося, не зменшуючи обертів, представляємо неодноразово перевірені на практиці гарні комп'ютерні столи для дома, офіса, для школяра і бухгалтера, сучасні і стильні. Будь-який класичний стіл Тиса можна трансформувати під особисті вподобання покупця, отримавши індивідуальний стіл за своїми запитами і одночасно фабричний якісний стіл.

Автор: Крістіна Пильник

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top