Письмовий стіл з полками

  • 27 січня 2016 22:10:40
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 44955
  • 0

Письмовий стіл з полками - фактично це різновид багатофункціонального комп'ютерного столу або столу для ноутбука, тільки більш стильний і арістократичний. Представницьки виглядає письмовий стіл правильної геометричної форми з настінною класичною полицею. Різниця між прямокутним солідним столом і комп'ютерним в тому, що за фігурною стільницею з розташованими монітором, клавіатурою залишається мало місця для комфортного письма. Добротний письмовий стол- це завжди простір і роздолля для рук, ліктів, мимоволі формується здорова рівна постава. Полиці письмового столу по стилю частіше строгих лаконічних форм, в них закладена максимальна функціональність. Інженери передбачають розміщення книг, навчальної літератури, документів по всій конструкції моделі, приділяючи особливу увагу міцності кріплень, надійності матеріалів. Рідше такі «робочі» полички комбінуються з декоративними радіусними додатковими полками, що не несуть змістовного навантаження- витримувати хорошу вагу літератури.

Письмовий стіл СП-11Письмовий стіл приставний СП-11 тумба ТК-3

Поличка на стіну ПУ-8Полички на стіну ПУ-8 виробник Тіса Меблі

Полка настенная ПУ-23Настінні полички ПУ-23 виробник Тіса Меблі

Письмовий стіл СП-12Письмовий стіл приставний СП-12 тумба Т-2

Такі комплекти- письмові столи з полицями і шухлядами- не примха і не данина сучасній моді. Такі набори багатофункціональних меблів зустрічаємо і в робочому кабінеті, офісі, і в дитячій або кімнаті школяра-підлітка, і у вітальні, якщо у дорослих немає окремого кабінету для роботи вдома. Якщо віддати належне просторій робочої поверхні, що допомагає плідно і комфортно працювати, то обійтися без периферійної системи продуманих полиць і відділів було б складно і не логічно. Якщо поспостерігати- як працює користувач за столом зі зручним комплектом полиць і з незручним розташуванням (відсутністю) полиць - стає зрозуміло-наскільки важливо підібрати робоче місце під свої переваги і запити.

Письмовий стіл СП-1 Письмові столи СП-1

Письмовий стіл СП-3 Письмовий стіл СП-3

Письмовий стіл СП-24Письмовий стіл СП-24

Письмовий стіл СПУ-9Письмовий стіл СПУ-9

Щоб купити письмовий стіл з полицями і весь час комфортної роботи радіти купівлі та захоплюватися своєю прозорливістю- подумайте- які вимоги до моделі «письмовий стіл в кімнату» для Вас обов'язкові, а які- бажані. Уявіть себе за роботою, за столом ідеально зручним під ті дії, які найчастіше доводиться виконувати. Куди б хотілося поставити літературу і канцелярію, на яку з поличок найближче покласти групи аркушів А4, де найзручніше розмістити офісні папки з документацією? З технікою також- продумати полички для колонок, принтера, клавіатури. Оптимально відповідний стіл залежить, як правило, від роду діяльності господаря.

Полиця П-7Полиця П-7 Сонома-Венге фабрика Тіса Меблі

Полички для книг П-6Полички для книг П-6 виробник Тіса Меблі

Настінні полички П-8Настінні полички П-8 виробник Тіса Меблі

Настінні полички П-24Настінні полички П-24 виробник Тіса Меблі

СТІЛ ДЛЯ КОМП’ЮТЕРЩИКІВ:

Відмінна особливість моделей «комп'ютерні та письмові столи» - невелика конструкція полиць і ящик під стільницею. Чим обумовлений такий висновок? Велика надбудова не потрібна, бо літератури та документації в паперовому вигляді майже немає- все в електронному. Тому висота письмового столу -на рівні монітора, для якого, до слова сказати, потрібна велика ніша. Монітор (іноді кілька) - основний робочий інструмент, часто з великою діагоналлю. Нішу краще передбачити з запасом, адже екран-важлива складова, і напевно він буде змінений, як тільки модельний ряд виробників запропонує більш широку і зручну модель. Підставка під клавіатуру потрібна або велика і з виїмкою посередині, або взагалі не потрібна- маленьким і незручним серйозні комп'ютерники не користуються. Просто кладуть клавіатуру прямо перед собою на столі. Периферійне устаткування використовується мало, зводиться до колонок, роутеру, іноді принтеру. Відповідно підводимо підсумок-реально комп'ютерник не вимогливий до кількості полиць і відділів, якщо техніка й улюблене крісло розмістилися зручно- значить порядок.

Комп'ютерний стіл СУ-10Комп'ютерний стіл СУ-10

Комп'ютерний стіл СУ-12 Тіса-МебліКомп'ютерний стіл СУ-12

Стіл для ноутбука СУ-8Комп'ютерний стіл СУ-8

Комп'ютерний стіл СК-28 ТісаКомп'ютерний стіл СК-28

Робоче місце учня:

Письмові столи з полицями для школяра і стіл письмовий студенту мало чим відрізняються. Навчальної літератури багато- значить замовити письмовий стіл краще з великою кількістю полиць. Дитячий письмовий стіл для школяра може бути з меншою кількістю відділів, досить купити письмовий стіл з полицею однією великою на всю ширину.

Стіл для комп’ютера Тіса-14Стіл Тіса-14

Комп'ютерний стіл СК-2Стіл СК-2

Стіл для комп'ютера СК-6Стіл СК-6

Комп'ютерний стіл Тіса-9Стіл Тіса-9

Столик з полицями для домогосподарки:

Для господині в облаштуванні свого куточка важлива кількість дрібних полиць і відділів. Велика різноманітність захоплень з наявністю безлічі блокнотів та супроводжуючих матеріалів для рукоділля припускає місткий стіл. Ідеально, якщо вийде купити письмовий стіл з ящиками і полицями недорого. Tisa-mebli.com.ua - магазин недорогих письмових столів, в які при бажанні можна внести будь-які зміни і доповнення.

Стіл бюро, стіл для ноутбука Бюро КласікСтіл Бюро

Комп'ютерний стіл Бюро-2Стіл Бюро-2

Комп'ютерний стіл Бюро-3Стіл Бюро-3

Комп'ютерний стіл Бюро-4Стіл Бюро-4

Кутовий письмовий стіл з полицями:

Зручним у всіх сенсах варіантом робочого столу може стати для Вас кутовий письмовий стіл з полицями. Використовується простір всього кута, полички надбудови охоплюють поверхню обох стін. Кут столу може не настільки багато захоплювати площі, як зазвичай пропонують багато виробників. Досить легкої хвилі, щоб в стильному елегантному виконанні кутовий письмовий стіл з полками купити. Колір письмового столу з фабричної палітри 22 кольорів ніяк не впливає на ціну виробника. Купити письмовий стіл зі складу запрошує Інтернет-магазин Tisa-mebli.com.ua.

Комп'ютерний стіл Тіса-30Комп'ютерний стіл кутовий Тіса-30

Стіл для ноутбука СУ-7К від виробника Тіса МебліСтіл для ноутбука СУ-7К Тіса

Комп’ютерний стіл кутовий Тіса-8Комп’ютерний стіл кутовий Тіса-8

Стіл для ноутбука кутовий СУ-14 від виробника Тіса МебліСтіл для ноутбука кутовий СУ-14


Автор: Крістіна Пильник
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top