Венге колір меблів в інтер'єрі

  • 07 січня 2017 16:30:38
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 41346
  • 0

Венге магія - ЛДСП виробництва Кроно, що застосовується на виробництві фабрики Тіса Меблі більше 13 років. За цей час насичений глибокий венге став найпопулярнішим і затребуваним кольором з палітри фабричних кольорів. Історично так склалося, що в компаньйони спочатку був обраний дуб молочний, з яким венге на контрасті розкрився ще цікавіше. Пара венге- молочний чудово виглядає разом, темно- світле забарвлення виробів підходить до будь-якого інтер'єра.

Є кілька варіантів найбільш вдалого поєднання світлого і темного в меблях:

- Самий розповсюджений- це темний виріб зі світлими дверцятами, стільницею або кришкою - залежить від моделі. Дуже вдала комбінація, яку саме більше замовляють на фабриці Тіса. Кромка зрізів деталей по стандарту робиться темна, щоб відтінити світлі деталі, підкресливши край зрізу і контраст двох кольорів.

Стіл СК-6Стіл СК-10Стіл СК-14

- Менш поширений, але не менш красивий, - це варіант, коли модель виконана в двох тонах - темний-світлий, а кромка зрізів підібрана «навпаки», тобто на темному- світла, а на світлому- темна. В цьому випадку контрастний перехід добре проглядається не тільки на світлих деталях (з темною кромкою), але і на темних деталях, краї яких прокатані світлою кромкою, візуально відрізняються із загального кольору, не зливаються, а навпаки, лінія кожного зрізу показана у всій структурі вироба.

Стіл Тіса-8Стіл Тіса-5Стіл Тіса-29

- Якщо Вам подобаються меблі у смужку венге, з варіантів окантовки є кромка в колір венге, що надає меблям солідний і аристократичний зовнішній вигляд, а є можливість обрати кромку іншого кольору на Ваш розсуд. Зазвичай кромки інших колорів візуально роблять край деталей світлішим (при тому, що венге магія-найтемніший шоколадний тон ЛДСП). Виріб набуває чіткіших обрисів, добре видно пропорції, побудова моделі. Іноді з контрастною кромкою одна і та ж модель виглядає набагато елегантніше і привабливіше, ніж з окантовкою в тон.

Поєднання венге з іншими кольорами ЛДСП - розглянемо кращі варіанти.

Комбінація Венге магія - Дуб молочний

Дуб молочний з венге магія, як уже було сказано, прекрасна пара, в якій світло-бежевий дуб молочний - саме той ніжний пастельний відтінок, на тлі якого темний венге проявляється як глибокий насичений колір. У обох - дрібна структура під дерево, у венге - чергування шоколадно - чорних, у дуба молочно бежевих прожилок. Разом це красиві меблі, контрастні і елегантні, венге дуб молочний або венге беж, за це і обирають такі моделі покупці.

Комбінація Венге магія - Береза Майнау

Береза має текстуру легку, під натуральну деревину, пісочного кольору прожилки красиво промальовані природою на світлому фоні. Відмінність берези від дуба молочного - в легкому відтінку, який сприймається візуально. У берези - спрямованість до пісочного тону натуральної деревини, а молочний дуб в своїй палітрі має легку розовинку, як світла кава з молоком. Поєднання берези з венге несе в собі енергетику умиротворення, стабільності, красу натуральних відтінків. Венге береза - це поєднання глибокого коричневого з теплотою і м'якістю натурального дерева.

Комбінація Венге магія - Ваніль

Ваніль - колір свята, відтінок вершковий, з нотками лимонного, ванільного. Поєднання темного і світлого, ваніль венге, надає обстановці красу, елегантність, витонченість. Кольори венге ваніль вдало закріпились в парних комбінаціях, їх ще часто називають венге крем або венге слонова кістка, але це трохи інші відтінки. Кухні венге ваніль - це класика, завжди популярне забарвлення. Контраст темного шоколадного і світло лимонного обирають для моделей: меблі венге в інтер'єрі вітальні, тумба під ТВ венге, полки стелажі венге, туалетні столики кольору венге ваніль, ліжко венге з ящиками, шафа пенал венге.

Комбінація Венге магія - Білий гладкий

Поєднання венге темного з чисто білим кольором стало дуже популярно за останній час. Це дуже нагадує протилежність чорний- білий, тільки не таку полярну. Темний шоколад з білим виглядає не так кардинально, але від цього ще більш розкішно. Краса білого без структури сучків і поверхня темно коричневого з текстурою під дерево відрізняються і кольором, і поверхнею матеріалу, в цьому і є сила цього ансамблю. Білий венге - це полярне поєднання, якого раніше намагалися уникати за яскравість і незначну контрастність, зате зараз білий венге колір на піку попиту. Стильно виглядає комп'ютерний стіл білий венге, а при бажанні внести ошатну нотку в інтер'єр вітальні венге, можна купити журнальний столик колір венге з білим. Спальня венге білим стане прикрасою будинку і прекрасною енергетикою для відпочинку та повноцінного сну.

Тумба ТВ-252Тумба ТВ-257Тумба ТВ-255
Комбінація Венге магія - Дуб Сонома

Сонома - красивий за відтінком і малюнком ламінації матеріал, дуже сильно нагадує натуральне дерево. У парі венге сонома, натуральна деревина дуба сонома з красиво окресленими прожилками і сучками грає роль світлого компаньйона з темним шоколадом венге магія. Дуб Сонома венге це не такий сильний контраст, як виходить при поєднанні венге молочний або білий венге, як Сонома, так і дуб венге магія-дуже багаті, гарні кольори, разом створюють насичену, що володіє гарною текстурою, пару кольорів. У кольорі дуб Сонома венге виготовляється представницькі, гідні меблі. Наприклад, настінна полиця колір венге з Сонома на тлі пастельних відтінків буде виглядати чудово. Меблі венге - Сонома виходять насиченими, цікавими, стильними.

Комбінація Венге магія - Алюміній

Комбінація теплих шоколадних тонів венге магія з металевим блиском алюмінію добре представлені в багатьох виробах, особливо вдало ця пара показана в меблях: комп'ютерний стіл колір венге, стіл письмовий для школяра венге. Стелаж венге в інтер'єрі з окантовкою кромкою алюміній по сприйняттю дуже стильний, вишуканий. Купити полку венге в єдиному стилі з вітальнею або стелажем, з позиції дизайну - дуже хороший хід, полка венге настінна стильно виглядає на світлому тлі, полки книжкові венге привносять в інтер'єр енергетику солідності і презентабельності. Полиці навісні колір венге гідно представлені в асортименті фабрики Тіса, будь-який виріб може бути виготовлений в кольорі венге та з будь-яким кольором кромки, який є в палітрі виробництва.

Комбінація Венге магія - Зелена вода

Поєднання ніжної зелені і темного коричневого - красиве елегантне поєднання, яке виграшно виглядає в моделях: вітальня модульна колір венге, стіл комп'ютерний кутовий дуб венге, дитяча кімната венге, полка венге настінна, стелаж колір венге, і все це з обробкою ніжно салатового кольору. Багато запитів надходить на виготовлення меблів з комбінацією - венге зелений, і завжди мається на увазі ніжний світлий відтінок зелена вода. Дещо рідше покупці мають на увазі блакить венге, хоча обидва поєднання виглядають чудово. Головне, щоб будь-який підібраний відтінок зеленого не був темним, тьмяним, бо з темним венге найкраще виглядають ніжні або яскраві зелені тони.

Комбінація Венге магія - Світло-блакитний

Ніжний відтінок блакитного кольору чудово поєднується з темними кольорами ЛДСП, такими як венге магія. Прекрасно підходять один одному і холодний тон блакитного до теплого коричневого венге. Цю комбінацію часто обирають для елементів: дитячі меблі кольору венге, меблі венге купити з обробкою світло-блакитного можна в будь-якому виконанні. Дизайн спальні венге може бути в цьому стильному сусідстві, головне продумати інші дрібниці для успішного результата.

Комбінація Венге магія - Терра жовта

Терра жовта- досить цікавий, насичений колір, але в поєднанні з венге магія грає роль яскравого сусіда, який грає красивими фарбами на тлі темного венге. Будь-яка модель меблів може бути виготовлена в поєднанні коричневого з пісочно-жовтою терра, це універсальна пара як для меблів венге в інтер'єрі вітальні, так і для моделей комп'ютерні столи венге фото. У стильному забарвленні з террою жовтою меблі венге в інтер'єрі заграють новими відтінками.

Комбінація Венге магія - Терра лосось

Є багато чудових моделей: комп'ютерний стіл колір венге, стелаж кутовий венге, і кутова полка венге, з обробкою приглушеного оранжевого кольору терра лосось. Поєднання темно коричневого з благородним неяскравим Оранжем перетворює меблі в вишукані моделі ніжної величної краси. Ми сприймаємо поєднання кольорів венге -лосось як ошатні незвичайні цікаві меблі. Дуже запам'ятовуються моделі: дитяча колір венге, з терра лосось; полиця навісна настінна венге, з обробкою лосось; можна окремо купити ліжко кольору венге, з вставками терра, а загальний колір буде дитяча спальня венге або лосось. Кухня венге оранж (або терра лосось) - одні з улюблених кольорів, які вони замовляють українцями.

Комбінація Венге магія - Терра блакитна, Вільха синя

У попередньому абзаці ми розглядали поєднання тери лосось з темним венге, що сміливо можна рекомендувати для дівочої дитячої кімнати. Для хлопчиків же, навпаки можемо запропонувати серйозне сміливе поєднання венге з темно синім. Хоч і представлені фабричні моделі в контрастному поєднанні дитяча венге дуб молочний, незвично і стильно меблі виглядають в нестандартних комбінаціях. Терра блакитна більш м'якше і світліше, ніж вільха синя. Меблі темний шоколад з синім можливо і не відрізняється поєднанням світлого- темного, але виглядають благородно.

Комбінація Венге магія - Червоний

Поєднання темного шоколаду і класичного червоного кольору можна впевнено назвати сміливим, яскравим, стильним. Чи не під кожен інтер'єр підійде таке забарвлення, але вже якщо є бажання прикрасити кімнату стильними меблями, що рідко зустрічаються в повсякденному житті, зробити свій будинок привабливим, цікавим для своєї родини і гостей, придивіться до стильної пари- венге-червоний. Навіщо стандартно замовляти вітальня венге дуб молочний, якщо без націнок можна таку ж вітальню замовити в будь-яких цікавих кольорах, приміром- венге-червоний. Або інша класика -тумба ТВ венге дуб молочний сміливо уявіть в венге з красним- наскільки перетворюється одна і та ж модель?

Комбінація Венге магія - Бук

Венге з буком виходить в природних тонах темної і жовтуватої деревини. Поєднання середньої насиченості, обирати таке забарвлення чудово для меблів венге з підбором другого кольору під натуральне дерево з нейтральним пісочним відтінком. Красиво в такому варіанті виглядає: комод колір дуб венге, з буком; або комод венге бежевий; стіл письмовий дуб венге, зі світлими дверцятами; стіл книжка колір венге, з кромкою бук; хороша навісна полиця венге, з вставками бук; стелаж колір венге з пісочними поличками також гарний у будь-якому інтер'єрі.

Комбінація Венге магія - Вільха гірська

Вільха гірська в порівнянні з буком яскравіша, з чіткою структурою сучків і прожилок. Поєднання венге вільха зустрічається не так часто, як зі світлими кольорами, тому обрати природні жовтуваті тони в парі з темним венге можна вважати сміливим елегантним рішенням. У такому цікавому забарвленні можна замовити: передпокій колір венге, з дверцятами вільха; тумба з ящиками венге, з фасадами в вільхи; журнальний столик колір венге, з вставками в вільхи; комп'ютерний стіл кутовий венге, з парним кольором ЛДСП вільха гірська; Колір меблів венге темний розбавляється теплими фарбами вільхи, набуваючи більше насиченості і теплоти.

Комбінація Венге магія - Вишня Оксфорд

Вишня - ще більш насичений деревний колір, з яскраво помітною рудувато-жовтою нотою. Вишня в порівнянні з вільхою темніша і з гарним блиском по поверхні ЛДСП. Меблі венге з вишнею виглядають не контрастно, а як яскравий з темним. Прекрасно в такому ансамблі виглядають вітальні, комоди, ТВ тумби, комп'ютерні столи, передпокої.

Комбінація Венге магія - Яблуня Локарно

Яблуня локарно - ЛДСП зі структурою під дерево, рудого відтінку з червоно-коричневими нотками. Цей колір нарівні з коричневими тонами горіха дуже часто обирають покупці, комбінуючи червоно -рудий цікавий колір частіше зі світлими, ніж з темними відтінками. Можна наочно побачити парний комплект венге -яблоня і вирішити -наскільки Вам подобається поєднання двох насичених кольорів.

Комбінація Венге магія - Горіх Лісовий

Колір горіх венге використовується в спокійних класичних інтер'єрах. Створюється сприйняття меблів в приємних коричневих тонах середньої насиченості (горіх лісовий) з обрамленням темно- коричневого глибокого венге. Поєднання цих кольорів замовляється не часто, але все індивідуально, тому підбирати забарвлення бажано відповідно до свого смаку, не озираючись на консультації оточуючих.

Комбінація Венге магія - Горіх Темний

Поєднання венге магія з темним горіхом, це як представити чорний шоколад поруч з класичним. Один відтінок протиставлений іншому: венге відтіняє горіх, і навпаки, горіх світлішою текстурою підкреслює глибину венге. Судячи з практики, замовляють таку парну комбінацію у виробах з профілем, коли рамка на дверцятах більш темного кольору цікаво підкреслює основний колір. Також в одній моделі частина деталей може бути більш світлого відтінку, а частина - темніша.

Автор: Крістіна Пильник
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top