Темний горіх колір меблів в інтер'єрі

  • 07 січня 2017 23:33:05
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 34673
  • 0

Колір ЛДСП Темний горіх - сам по собі насичений шоколадний колір, який чудово поєднується з багатьма кольорами. Як і інші темні тони, він може виграшно підкреслити сусідній колір або сам на тлі компаньйона виглядати чудово, показатися у всій красі.

Темний горіх колір меблів найчастіше домінує у виробі, доповнюючи контрастним світлим кольором. Кромка зрізів деталей в стандарті фабрики - катається в колір корпуса, тобто темний корпус, значить і кромка всього вироба темна.

Але є моделі, у яких на темних деталях прокатана світла кромка, а на світлих - темна кромка. Такий хід вносить у звичайну на вигляд модель більше нарядності, витонченості. Кожна поличка, пройдена контрастною кромкою - добре проглядається, що не зливається із загальною масою.

Меблі під горіх, як варіант, роблять зі світлою основою, а горіх включається епізодично, на деталях дверцят, стільниці. Такий дизайн часто обирають для дитячих кімнат, коли дитячі меблі горіх були б занадто темними, але ось зі світлим основним кольором горіх темний гарний і шляхетний. З елементів дитячої кімнати, такі моделі, як дитяча шафа, стіл, стелажі краще зробити світлими, а для стільниці столу, тумбочки або дитяче ліжко колір горіх обрати. Якщо хотілося б включити в дитячі меблі колір горіх, то базовий колір краще обрати - береза майнау, дуб молочний. Зупинимося докладніше на особливостях цих світлих кольорів.

Комбінація Темний горіх – Береза майнау

Глибока щільна текстура темного горіха ідеально виглядає з ніжним, теплим кольором ЛДСП- береза майнау. Світла палітра відтінків берези трохи пом'якшує темний строгий відтінок горіха, тому це найкраща пара для комбінації. Меблі темний горіх з березою - контрастне поєднання, але не занадто суворе або полярно різне. Темний горіх колір меблів не такий кардинальний, як венге магія, а береза - має теплий пісочний відтінок натуральної деревини, на відміну від дуба молочного. У порівнянні з молочним дубом - береза миліше, приємніше візуально за рахунок природного відтінку дерева.

Комбінація Темний горіх – Дуб молочний

Дуб молочний - також бежевий ніжний відтінок зі світлих ЛДСП, але в ньому є деяка розовинка, це молочно бежевий колір, як кава з молоком, тільки не такий насичений. Поєднання горіха темного з дубом молочним - це хіт №2 на фабриці Тіса Меблі, одне з найбільш затребуваних поєднань. Світлий беж з дрібною частою структурою дерева, тобто молочний дуб, і темний горіх - тягучий шоколад з красивими чіткими розгалуженнями сучків і прожилок, - це пара більш амбіційна і елегантна.

Комбінація Темний горіх – Бук

Бук баварія світлий - елегантний колір, що імітує натуральну деревину природного світло-пісочного відтінку. У комбінації з горіхом темним, бук створює забарвлення меблів неконтрастних коричнево-пісочних тонів, що цікаво виглядає в інтер'єрах.

Комбінація Темний горіх – Ваніль

Ваніль - колір ЛДСП ошатний і стильний, поєднання горіха темного з ваніллю виглядає дуже цікаво, презентабельно. Якщо порівняти враження від сприйняття меблів в цих кольорах, перше, що спадає як асоціація- це темний шоколад з вершковим кремом. Така колірна гамма гідно виглядає в моделях: спальні темний горіх, шафа темний горіх, з дверками ваніль. Туалетний столик колір горіх краще на фасадах (а основний колір - світла ваніль), тумба під ТВ горіх чудово зробити основним кольором, а ваніль- фасади. Купити комод темний горіх з фасадами ваніль - відмінний вибір, стильне поєднання кольорів. І найвдаліший приклад поєднання горіх -ваніль можна рекомендувати для вироба вітальня колір темний горіх - ваніль. У вітальнях ефектні меблі затребувані й актуальні.

Комбінація Темний горіх – Білий гладкий

Білий гладкий ЛДСП в поєднанні з горіхом темним - це стилістика, яка прийшла до нас в останні роки з інших країн. Складно навіть сказати в якій частині світу почала набирати популярність тенденція поєднувати деревні кольори з чисто білим, без структури дерева. Красиві моделі ТВ тумб, туалетних столиків, комп'ютерних столів стали з'являтися як на азіатських торгових майданчиках, так і європейських. Ця комбінація вносить в інтер'єр чистоту і яскравість білого, як доповнення до будь-якого деревного кольору, в результаті чого модель виходить представницька і неординарна. Вітальня темний горіх - білий, комп'ютерний стіл колір горіх з білими дверцятами, тумба під ТВ колір горіх в поєднанні з білими деталями. Навіть купити журнальний столик горіх з білими вставками - це вже прикрасить Вашу вітальню, навіть якщо крім м'якого дивана, столика і телевізора нічого більше не потрібно.

Комбінація Темний горіх – Дуб сонома

Дуб сонома - матеріал під натуральну деревину з чітко помітною структурою сучків і прожилок, завоював симпатії покупців зовсім недавно, з горіхом темним створює яскраве, самобутнє поєднання, дуже затребуване на виробництві. У кожному кольорі добре видно структуру, є контраст темного і світлого, цим і виграє поєднання темний горіх- сонома в порівнянні з іншими. Гарні в цьому виконанні моделі: вітальня темний горіх- сонома, комп'ютерний стіл колір горіх- Сонома, ТВ тумба темний горіх з Сонома і інші не менш цікаві варіанти.

Комбінація Темний горіх – Алюміній

Алюміній - поєднується з темним горіхом в якості світлого компаньйона. В результаті меблі темний горіх - алюміній мають серйозний строгий, навіть можна сказати - офісний вигляд. Тому в поєднанні сірий металік - темне дерево виробляють офісні столи, письмові столи темний горіх з крайкою алюміній, комп'ютерні столи кольору горіх з дверцятами алюміній, красиві полки навісні горіх з алюмінієвою окантовкою, тумби темний горіх з окантовкою алюміній.

Комбінація Темний горіх – Зелена вода

Зелена вода - колір ніжної зелені, разом з насиченим шоколадним кольором темного горіха використовується при виготовленні виробів: дитячі меблі горіх з салатовим фасадами, стильні вітальні колір темний горіх з ніжно-зеленими дверцятами, полки настінні горіх з ніжною світло зеленою кромкою, дитячі ліжка ніжно - зелені з темною обробкою або стелажі колір горіх з світло-зеленими поличками, в стиль дитячих кімнат.


Комбінація Темний горіх – Світло-блакитний

Світло-блакитний - рідко зустрінеш в палітрі українських виробників. Цей матеріал дійсно ніжного небесного кольору, що чудово підходить для стильних меблів у вітальню, дитячих кімнат, меблів як для хлопчиків, так і меблів для дівчаток, адже сучасні дівчатка все частіше замість традиційного рожевого надають перевагу іншим ніжним кольорам, таким як ніжно- фіолетовий, вершково- бежевий, ніжно- зелений, світло- блакитний.

Комбінація Темний горіх – Терра блакитна и Вільха синя

Терра блакитна або вільха синя - це насичені, глибокі відтінки синього, з різницею в структурі поверхні - терра має злегка шорстку з темно- синіми переходами поверхню, а вільха - відтворює текстуру вільхи в темно-синьому виконанні. Вироби в такому забарвленні виходять досить темні, серйозного представницького характеру.

Комбінація Темний горіх – Терра жовта

Терра жовта - пісочно- жовтий колір з трохи шорсткою поверхнею, з темним горіхом виходить гарне поєднання. Поруч з темним шоколадним кольором горіха - терра жовта виглядає яскраво, стильно. Гарний в таких кольорах передпокій темний горіх з террою жовтою, доречна комбінація горіх - терра в моделях - тумба темний горіх з жовтими фасадами шухляд, тумба під ТВ колір горіх з жовтими дверцятами, комоди колір темний горіх з террою жовтою затребувані для меблювання спалень і дитячих кімнат .

Комбінація Темний горіх – Терра лосось

Терра лосось - помаранчевий з трохи шорсткою поверхнею, цікавий в комбінаціях кольорів, як відтінок, що вносить яскравість і кольоровість до темного базового кольору. З темним горіхом - терра лосось саме таке і справляє враження - як контраст темного і яскравого. Як і з террою жовтою, з комбінацією терра лосось замовляють тумби, комоди, дитячі, комп'ютерний стіл горіх купити в поєднанні з терра лосось - гідний вибір, досить помітне і благородне забарвлення.

Комбінація Темний горіх – Червоний

Червоний з горіхом темним- пара екстравагантна і неординарна, зазвичай обирається людьми цікавими як особистість, самостійними, з високими вимогами до себе і оточуючих. Меблі горіх- червоний купують для стильних віталень, в цих кольорах виробляють неординарні полки навісні горіх з червоними додатковими планками, ефектний стелаж темний горіх з червоним сміливо прикрасить самий лаконічний інтер'єр, підкреслюючи хороший смак і самодостатність власників.

Автор: Крістіна Пильник
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top