Горіх лісовий колір меблів в інтер'єрі

  • 27 грудня 2016 17:08:56
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 18277
  • 0

Поєднання ЛДСП горіх лісовий з іншими кольорами ми продемонструємо в спеціальному проекті, де можна точно розглянути - як поруч виглядають кольори в парі.

Матеріал ЛДСП завжди цікавіше і багатше виглядає, коли у виробі разом з основним існує ще один колір, який відтіняє його, будучи більш темною окантовкою. За рахунок контрасту темний колір більш виграшно підносить світлу основу.

Є й інший варіант, коли основний домінуючий колір - темний, і для гарного контрасту гарне світле «підсвічування», що наявністю світлих деталей розбавляє нагромадження темних частин. Окантовка світлою кромкою добре окреслює темні деталі, не даючи їм зливатися в одну темну масу.

Можна назвати ще й третій варіант, коли відтінки ЛДСП, що використовуються у виробі, не є очевидно темними або світлими. Є багато комбінацій, в яких різні кольори гармонійно виглядають разом, створюючи хороший загальний тон меблів. В такому випадку кромка зрізів деталей може бути «навпаки», тобто, наприклад, - ЛДСП горіх лісовий і бук, так на матеріалі бук відмінно буде замовити кромку горіх темний, а на деталях в горісі прекрасно буде виглядати кромка бук. Різновидом змішування крайок є такий варіант, коли кромка одного кольору обирається для обох кольорів ЛДСП. У нашому прикладі - єдиною крайкою всього вироба можна обрати горіх лісовий, а можна бук.

Поєднання Горіх лісовий - Бук

Це поєднання не надто контрастних кольорів ЛДСП, але тих, що легко поєднуються між собою. Найчастіше цей ансамбль обирають для виробів: вітальня під горіх, тумба під ТВ колір горіх, дитячі меблі горіх, можна приглянути стильні меблі передпокою горіх, а можна і комод горіх купити.У практиці виробництва були замовлення, в яких кольори поділялися по деталям- деталі горіх, деталі бук, але більше інтересу викликали поєднання контрастної кромки з виробом в одному кольорі. Наприклад - комп'ютерний стіл колір горіх, а кромка -бук. І навпаки, можна купити комп'ютерний стіл бук з крайкою горіх.
Поєднання Горіх лісовий - Береза майнау

Таку комбінацію можна назвати практично контрастною, так як береза створює світлий фон для горіха, і на цьому тлі горіх лісовий виглядає як медово коричневий представницький тон, базовий зазвичай для більшості виробів.Цю пару кольорів дуже люблять і цінують, добре зарекомендувала себе вона в моделях: комп'ютерний стіл колір горіх, з березою, комоди під горіх, особливо дитячі комоди горіх, пеленальний комод горіх. Відмінно виглядає туалетний столик колір горіх, з березою; Дуже люблять поєднання горіха і берези для дитячі меблі колір горіх, адже це м'яке, нейтральне для зору поєднання в теплих тонах.
Поєднання Горіх лісовий - Ваніль

Це одне з найулюбленіших поєднань горіха лісового за вибором наших покупців. Колір меблів горіх в поданні українців- це м'який середньо- коричневий колір, а ваніль додає йому краси і шику. Колір ваніль- досить цікавий стильний колір, що відрізняється вершково-лимонним відтінком. З комбінацією лісовий горіх - ваніль замовляють: представницький кутовий комп'ютерний стіл горіх, + ваніль, тумба під ТВ горіх, туалетний столик дзеркалом горіх, з кольором ваніль, дитячі меблі горіх, ліжко колір горіх зі спинкою ваніль, шафа колір горіх з ванільними фасадами і багато іншого.
Поєднання Горіх лісовий - Білий

Така ошатна композиція стала популярна в останні роки. Білий гладкий колір облагороджує вироби, надає більше значимості та вагомості сусідньому кольору, будучи в будь-якому випадку темніше компаньйона. В ансамблі лісовий горіх - білий частіше за інших віддають перевагу моделям: письмові столи колір горіх, в яких фасади ящиків виконані в білому кольорі. Комп'ютерний стіл горіх купити з білим стає все популярніше і затребуваніше. Тумба кольору горіх для ТВ в поєднанні з білими дверцятами виглядає стильно і ніжно. Гарний туалетний стіл горіх з білими фасадами, та й вся спальня в кольорі горіх, з білим буде неперевершена.
Поєднання Горіх лісовий - Терра жовта

Це приємне, стильне поєднання горіха з жовтим кольором, досить ошатне і стильне. Його обирають для серії дитячі меблі горіх, дитячі комоди горіх з приглушено- насиченою террою жовтою. Для дітей часто комп'ютерний стіл колір горіх доповнюють террою жовтою, комоди під горіх і ліжка ящиками колір горіх теж гарні в комбінації з жовтим. Кутові шафи колір горіх або меблі передпокою горіх органічні в ансамблі в террою жовтою.
Поєднання Горіх лісовий - Терра лосось

Горіх лісовий в парі з терра лосось створює атмосферу затишку, комфорту, сонячних і прекрасних емоцій. Така палітра чудово підходить для інтер'єрів в яскравих ошатних фарбах, для сучасних позитивних власників. Найвдаліше потрапляння з кольором, якщо купити дитячу з цим забарвленням. Терра лосось особливо підходить для дівчаток, всі елементи в дівочій оранжево коричневої забарвленням - то, що люблять і батьки, і діти.
Поєднання Горіх лісовий - Вільха синя і Терра блакитна

Поєднання горіха і насичених синіх тонів - додає меблям серйозний, «чоловічий» колорит, тому дитяча для хлопчика горіх - вільха синя або терра блакитна, з одного боку подобається підростаючим хлопцям, з іншого боку підходить дорослим завдяки насиченим немарким кольорам. До дитячої кімнати часто підбирають вироби: стелаж колір горіх, полиця настінна горіх з цікавим «чоловічим» відтінком - вільхи або терри.
Поєднання Горіх лісовий - Зелена вода

Гарне поєднання золотисто коричневого горіха лісового з ніжно зеленим кольором. Це нейтральна композиція для дитячої кімнати, незалежно -для хлопчика або дівчинки. Наявність в кімнаті ніжних нейтральних кольорів ЛДСП добре підходить, якщо у Вас підростають і син, і дочка. З ЛДСП зелена вода можна стіл письмовий горіх або комп'ютерний стіл горіх купити.
Поєднання Горіх лісовий - Алюміній

Поєднання металевого відблиску алюмінію і коричнево медових відтінків лісового горіха дуже до речі підходить до робочих столів, комп'ютерних, письмових, це топовий вибір для меблів ресепшн, офісних меблів. Це просто практичні спостереження, Ви можете ці кольори обирати відповідно до своїх уподобань.

Поєднання Горіх лісовий - Дуб сонома

Сонома - цей колір не так давно став користуватися популярністю, але встиг завоювати прихильність покупців завдяки нейтральному забарвленню і красивій структурі під деревину. Поєднання Сонома з горіхом цікаве, обирати його варто по індивідуальним перевагам.
Поєднання Горіх лісовий - Дуб молочний

Бежевий з розовинкою відтінок дуба молочного не зовсім вдале поєднання з горіхом лісовим, у них різна основна колірна палітра. При наявності золотисто жовтих ноток в забарвленні горіха, переважно комбінувати його з березою майнау (для світлих кольорів).
Автор: Крістіна Пильник

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top