Меблі кольору Береза-Майнау поєднання кольорів.

  • 05 червня 2017 10:51:54
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 17987
  • 0

Якщо найекономічнішою за своїми показниками для виготовлення дерев'яних меблів вважається сосна, то наступною за міцністю деревиною можна назвати березу. За вартістю березові меблі практично не відрізняється від соснових, але за властивостями береза твердіша і зносостійка, вважається дуже екологічною і наділеною світлою позитивною енергетикою. Береза дійсно володіє особливою, життєствердною силою, дерево життєлюбно і невибагливо. Народне прислів'я: «У сосняку- веселитися, в березняку- одружитися, в ялиннику- повіситись» яскраво характеризує, як люди відчули енергетику дерев, і березі відвели почесну творчу роль в житті людини. Слов'яни здавна деревину берези застосовували для обробки будинка, виготовляли дуже гарні меблі - мереживні, світлі, з якимось внутрішнім теплим світлом.

Чим же так припало до душі це красиве світле дерево слов'янам? Адже недарма ж береза стала символом Росії, таке величне шанування і дбайливе ставлення до білокорої красуні.

Вважається, що береза - дерево жіноче. Ніжне, добре, чуйне. Береза втішить в горі, зніме втому і стрес, допоможе відновити гармонію в душі. Якщо добра людина сподобалась деревцю, подарує воно їй чимало життєвої сили, щастя і удачі. Чоловіків береза робить більш мужніми, додає впевненості в собі, а жінок - більш жіночними, оберігає від недобрих очей і слів. Особливо добра береза до дітей. Для молодят березові гілки означали міцну сім'ю, продовження роду. Таке трепетне ставлення до берези, її цілющі властивості, плюс красивий світлий відтінок зміцнюють затребуваність і інтерес українців до березової деревини. Максимально популярні дерев'яні березові меблі в дитячих кімнатах, спальнях. Головний показник - приємна візуально світла колірна гамма поверхні, а також - відмінна комбінація берези з іншими ніжними світлими відтінками. У будинку створюється сприятлива і тепла атмосфера.

Для дитячих меблів часто використовують меблевий щит. Він виготовляється з масиву берези, має всі позитивні властивості, але не схильний до розтріскування, деформації. На поверхні щита не з’являються задирки, що додатково вносить плюс в безпеку експлуатації березових меблів. І фінансова сторона виграє - щит дешевше масиву.

Що ж стосується меблів з масиву берези - вони довгий час залишалися недоступними за ціною багатьом покупцям. Зараз пропозицій купити меблі береза стало більше, але вартість, як і раніше, перевищує очікування.

Меблі з карельської берези унікальні за красою і виразністю текстури (нагадує природний мармур), але завдяки цьому вважаються ексклюзивними і одними з найдорожчих в світі. Деревина карельської берези єдина в світі, яку вимірюють кілограмами, а не кубометрами. Визначають вартість деревини тільки після спилювання дерева по текстурованому малюнку.

Так як дерев'яні меблі досить дорогі на українському ринку, ми розглянемо зображення структури і текстури берези на ЛДСП виробництва Кроно Україна. Асоціації, які викликає вигляд поверхні ЛДСП береза майнау схожі з враженням від контакту з натуральною деревиною. Сприйняття кольору та поверхні берези в обох випадках ідентичні - відчуття спокою, внутрішнього світу, умиротворення. Береза Майнау чудово поєднується не тільки з темними кольорами, створюючи стильний ансамбль на контрасті, а й приємно доповнює однотонні м'які відтінки, такі як терра лосось, зелена вода, світло-блакитний, терра жовта. Перераховані комбінації дуже гарні для дитячих та підліткових меблів, а також для світлих, з ніжними тонами меблів для дому.

Поєднання берези з іншими кольорами ЛДСП - розглянемо кращі варіанти.

Комбінація Береза Майнау - Венге магія

Парне поєднання ЛДСП венге магія і береза майнау сприймається як стильне, візуально приємне забарвлення. Світлий, пісочного відтінку, матеріал берези створює основу під натуральну деревину теплого відтінку, тоді як венге, насичений і багатий темно- коричневий колір, красиво відтіняє світлу березу. Якщо порівнювати пару венге з дубом молочним і венге з березою, то можна констатувати, що комбінація з березою більш світла, тепла, а з дубом - більш класична, святкова. Дуже стильно виглядають вироби, в яких ЛДСП розподілено наступним чином: береза майнау як основний колір вироба, а темне венге як додатковий. Виходять вдалі вироби для дітей, дорослих. Стільниця і фасади, як самі контактні деталі, в темному венге практичніші, на темно- шоколадній поверхні практично не видно подряпини, дрібні пошкодження, які згодом з'являються на робочій поверхні. Планування кольору в моделі, коли світлий виступає головним, провідним кольором, не так часто зустрічається, як з основним темним, саме тому комп'ютерний стіл з темною стільницею і фасадами буде сприйматися більш стильно, неординарно. Так само привабливі і будь-які інші меблі для дому та офісу в світлому тоні з темною обробкою. Кімната з такими меблями залишається повітряною, легкою, «дихаючою», а контраст з темним додає певну частку нарядності, стилю, гарного смаку. Венге береза меблі можуть бути і з домінуючим темним кольором, тоді вироби набувають більше солідності, показності, в цій парі світла поверхня пом'якшує глибину і насиченість темної. Колір венге береза обирають часто і залишаються дуже задоволені придбаними меблями. Добре зарекомендували себе моделі для будинку на темно- світлому контрасті, наприклад, комод венге береза - один з хітів продажів, затребуване і перевірене практикою забарвлення.

Комбінація Береза Майнау - Горіх темний

Горіх темний - колір сам по собі менш насичений і містить малюнок коричневих ліній і сучків, на відміну від венге магія з великою кількістю дрібної структури темних, майже чорних прожилок. Виходячи з властивостей темного горіха, ми можемо охарактеризувати забарвлення горіх береза як вдале, не зовсім контрастне, але з відмінним з'єднанням нейтральних світлих і приємних шоколадних тонів. Меблі з ЛДСП горіх темний і береза майнау максимально підходять для тих, хто бажає бачити у себе в будинку коричневі, середньої насиченості кольори, з пастельною світлою обробкою, не дуже темні і не холодні по сприйняттю. Наприклад, вітальня з берези з темними дверцятами буде легко сприйматися навіть в маленькій кімнаті, а фасади та дверки в темному горісі додадуть серйозність і вишуканість головній кімнаті будинку. Журнальні столики з берези дуже доречні як світлий острівець у вітальні, а з елементами або окантовкою горіха вироби виглядають яскравіше, цікавіше.

Комбінація Береза Майнау - Горіх лісовий

Лісовий горіх - представник м'якого коричневого забарвлення середньої насиченості. Разом з березою ці тони представляють теплі, позитивні поєднання, рекомендовані не тільки для дитячих меблів, а й для будь-яких меблів у домі. Візьмемо за зразок такі моделі, як тумба береза або комод колір береза. В єдиному кольорі вироби виглядають дуже привабливо, на фабрику приходять відгуки від магазинів - партнерів про попит на меблі в кольорі береза майнау. За словами продавця в Києві - комод з берези або пеленальний комод береза з МДФ накладками дуже подобається покупцям і продається краще за інші моделі. Якщо ж до берези додати в парний колір горіх лісовий - модель вже буде зовсім інша за стилем і зробленому враженню. Колірна гамма з одноколірної стане багатшою на відтінки, легкий контраст між обома кольорами прикрасить виріб, додавши більше фарб і індивідуальності.

Комбінація Береза Майнау - Яблуня локарно

Яблуня локарно темна - представляє насичені деревні кольори з переважанням рудого тону. Цей колір найчастіше використовується в якості більш темного основного кольору з додаванням світлого. Чудовим доповненням, освітлюючим насичений рудий колір ЛДСП, можемо впевнено назвати березу майнау. Завдяки нейтральному світло-пісочному відтінку, береза чудово поєднується як з коричневими відтінками, так і з червоно - рудими. В цьому її суттєва відмінність від аналогічного світлого ЛДСП - дуб молочний. Дуб можна охарактеризувати як світла кави з молоком, кавова рожевинка якого не дуже добре поєднується з рудими тонами. А ось береза - інша справа, пастельний невибагливий колір гармонійно доповнює будь-який парний колір.

Комбінація Береза Майнау - Вільха

Вільха гірська темна - менш насичений, дуже поширений колір в українських будинках. Вільху люблять і часто замовляють у нас на виробництві. Структура річних кілець, прожилок на поверхні малюнка добре помітна, що не дає сплутати поверхню текстури вільхи з матеріалом Бук світлий. Іноді їх можна переплутати, поки не придивишся до малюнка - і відразу все стає ясно: який би відтінок ми ні спостерігали на ЛДСП, чітка структура вільхи не дасть сплутати матеріал з будь-яким іншим. Вільха гірська характерна тим, що не має яскраво виражених коричневих або рудих тонів. Темно пісочний відтінок сприймається як натуральна деревина, покрита лаком. Чудово вільха відтіняє березу. У тандемі ці кольори часто замовляють, береза надає виробам миловидність, витонченість. У моделях, де вільха - основний, а береза - додатковий колір, більше присутні строгість і показність, ніж в моделях зі світлою основою. Якщо ж легкого повітряного кольору берези багато в виробі, то вільха, врівноважуючи загальну забарвлення, додасть насиченості і серйозності.

Комбінація Береза Майнау - Вишня Оксфорд

Вишня Оксфорд - цікавий рудуватий колір, яскравий і більш насичений, ніж вільха. Вишня менш темна, ніж яблуня локарно, але більш інтенсивного відтінку, ніж вільха гірська. Береза з вишнею - красивий контрастний ансамбль, але без перепаду занадто темних і світлих тонів. Елегантне поєднання створюється завдяки комбінації блискучого рудого і пастельного світлого. У практиці виробництва були такі моделі, як шафа колір береза з дверцятами вишня Оксфорд. Шафа з берези з окантовкою вишня створює більш стильне витончене враження, ніж шафа колір береза. Книжкова шафа береза, модель ми робили з МДФ профілем під вишню і скляними дверцятами, вийшло дуже виразно, солідно. Є й інший приклад: письмовий стіл береза з фасадами ящиків вишня Оксфорд. Корпус і стільниця стола не навантажують навколишній простір, сприймаються легко, а фасадні панелі ящиків в вишні Оксфорд додають більше кольору, яскравості.

Комбінація Береза Майнау - Бук Баварія світлий

Бук Баварія - світлий деревний тон під натуральне дерево, менш глибокий, ніж вільха, без жовтого відтінку, швидше це насичений пісочний. Структура бука - дрібні прожилки, без яскраво вираженого малюнка сучків і річних кілець. Приємний, популярний колір, улюблений українцями за нейтральний, середній по насиченості, колір, що нагадує деревину, покриту лаком. Поєднання бук береза - це неконтрастне, миловидне, спокійне поєднання, яке обирають люди, які віддають перевагу неяскравим елегантним відтінкам. Гарні в буці березі вітальні, дитячі, передпокої. Передпокій колір береза з обробкою бук при вході в будинок створює утихомирену атмосферу зі сприятливою енергетикою, що і рекомендується усіма фахівцями з дизайну і фен-шую. Купити передпокій в березі і буці можна у нас на сайті, вказавши на будь-яку фабричну модель або замовивши виготовлення передпокою за індивідуальним малюнком (кресленням). Всі вироби виробника Тіса-Меблі виготовляються в будь-яких комбінаціях кольорів ЛДСП з палітри. Обрати можна не тільки основний матеріал, але і кромку, яка проклеюється по зрізах деталей. Кромка може бути як одного кольору з деталлю, так і будь-якого іншого (частіше парного) кольору.

Комбінація Береза Майнау - Дуб Сонома

Береза Сонома - відмінне, вдале поєднання двох відтінків під натуральну деревину. Дуб Сонома за текстурою більш різноманітний, промальовані безліч прожилок, сучків, дрібних переплетінь. Береза в парі з дубом Сонома виступає в ролі більш світлого пастельного кольору, створюючи разом з дубом гармонійний приємний візуально ансамбль. Найчастіше Сонома виступає провідним кольором, додаючи собі в компаньйони світлішу березу. Так виходять відмінно такі моделі, як письмовий стіл береза, з дубом Сонома, стіл береза розсувний, з парним кольором Сонома, стіл кухонний береза, з додатковими деталями в дубі. Всі ці вироби виглядають більш стильними в двох кольорах, так як є можливість обіграти кожен колір завдяки сусідньому кольору. Фасади ящиків, полички, фрагменти в березі освітлюють меблі, надаючи дубу більше глибини.

>Комбінація Береза Майнау - Алюміній

Алюміній - сучасний привабливий стильний сірий колір з металевим блиском. У парі з березою алюміній грає роль більш насиченого глибокого тона, красиво відтіняючи світлу поверхню берези майнау. На тлі пастельного тона берези алюміній набуває більше глибини і насиченості, особливо якщо порівняти з однотонним виробом в алюмінії. Часто в парній комбінації береза - алюміній замовляють письмові і комп'ютерні столи (письмовий стіл береза з алюмінієм дуже стильно і солідно виглядає), дитячі кімнати, меблі для офісу, тобто вироби, в яких важливіша світла палітра кольорів.

Комбінація Береза Майнау - Терра лосось

Терра лосось - м'який приглушено - помаранчевий колір, в теплій колірній гамі. Його дуже люблять обирати для дитячих кімнат, віталень, кухонь, будь-яких меблів для дому, спектр досить широкий, але цей відтінок любить поєднання зі світлими кольорами ЛДСП. Береза Майнау - відмінний компаньйон для тери, меблі в цьому забарвленні дуже добре візуально сприймаються, теплі тони сприятливо впливають на енергетику і настрій людини. Наприклад, полки береза чудово виглядають з терра лосось, часто такі вироби обирають для дитячих поличок. Стелаж береза, з елементами в террі, підбирають як комплектом з ідентичними поличками, так як і самостійний виріб.

Комбінація Береза Майнау - Терра жовта

Терра жовта - це приглушено - жовтий тон в теплій колірній гамі, не яскравий і не тьмяний, - вдале забарвлення для меблів в кожен будинок. Разом з березою терра створює дуже миле, спокійне поєднання, яке найчастіше обирають для дитячих меблів. Обидва кольори в своїй основі мають більш і менш виражений жовтий тон, що їх зближує між собою. Контрасту і полярності в цих кольорах немає, що не зменшує їхньої значущості в парній композиції.

Комбінація Береза Майнау - Терра блакитна, Вільха синя

Темно-блакитні насичені кольори, як терра блакитна, вільха синя, дуже благородно виглядають в поєднанні зі світлими, які випромінюють теплоту і лучистість, кольорами. Один з таких дивовижних кольорів - береза. У класичних традиціях дитячих кімнат для хлопчиків є морська тематика, для якої теплий відтінок берези з холодними темно- синіми відтінками тери або вільхи - як знахідка. Дитяча кімната для хлопчика як з морськими аксесуарами, так і без них - приваблива цікавим поєднанням кольорів. Звичайно ж, меблі в березі з терра або вільхою актуальні не тільки для дитячих, виготовити в такому поєднанні можна будь-які меблі і для будинка, і офіса.

Комбінація Береза Майнау - Світло-блакитний

Продовжуючи тему найулюбленіших кольорів для дитячих хлопчачих кімнат, пропонуємо розглянути ще одну комбінацію - світло-пісочна береза зі світлим блакитним тоном. Дитячі меблі в ніжному забарвленні завжди будуть цікаві як дітям, так і їх батькам. Світло-блакитний тон має відтінок неба в ясну погоду, несе позитивну енергетику і гарний настрій. Письмовий стіл береза з елементами небесно-блакитного, стелаж береза з обробкою світло - синього, полки береза в комплект стелажів, стіл береза розсувний або стіл книжка, стіл кухонний береза з ЛДСП з блакитним - будь-яку модель фабрика Тіса може виготовити у вподобаних кольорах.

Комбінація Береза Майнау - Зелена вода

Зелена вода - неяскравий симпатичний колір ніжної зелені, активно використовується у всіх сферах меблевої індустрії. У поєднанні з такою ж світлою і променистою березою, меблі прикрашають кімнату приємною елегантній палітрою, незалежно - дитяча кімната або вітальня. На головній сторінці можна побачити стелаж береза Модус М-8 з обробкою Зелена вода. Такий світлий витончений стелаж прикрасить дитячу, вітальню, бібліотеку або кабінет - енергетика ніжних пастельних тонів не розташовує до суворості або показності, але врівноважує і заспокоює весь навколишній простір, залишаючи поряд з собою гармонію і умиротворення.

Комбінація Береза Майнау - Червоний

Червоний - насичений класичний колір, з яким береза майнау взаємодіє на яскравому контрасті. Таке поєднання добре підходить для меблів, призначених прикрашати кімнату з червоною обробкою, в дитячі кімнати для дівчаток, комп'ютерні та письмові столи з червоними фасадами і кромкою. Виготовлення меблів з яскравими акцентами на виробництві замовляють не дуже часто, але виріб в нестандартних кольорах, в потрібному по стилю і забарвленні інтер'єрі, заграє новими фарбами і буде прикрашати будинок.

Комбінація Береза Майнау - Ваніль

Береза ваніль - це сімбеоз світлих, подібних один одному відтінків, підкріплюють загальну пастельну світлу гаму. Це поєднання сподобається людям, які віддають перевагу всім кольорам -світлій ніжній колірній гаммі. Замовлення з ЛДСП береза ваніль надходить на виробництво Тіса не часто, але тим цікавіше купити меблі не в класичних контрастних, а в пастельних природних тонах.

Автор: Крістіна Пильник
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top