Кутовий Комп'ютерний стіл.

  • 09 липня 2016 13:14:24
  • Відгуків: 2
  • Переглядів: 32886
  • 5

Фото компьютерный стол Тиса-3

Чому люди обирають Кутовий Комп'ютерний стіл, а не Прямий?

Момент, коли перед нами постає питання - купити комп'ютерний стіл - це початок вибору і прискіпливих пошуків - що ж нам краще підійде? Насамперед ми починаємо придивлятися до різних варіантів моделей в Інтернеті, магазинах, обираючи прийнятний зовнішній вигляд робочого столу. Пропозицій українських виробників безліч, є також цікаві закордонні моделі. За великим рахунком всі комп'ютерні (або письмові) столи поділяються на прямі і кутові. Всі інші різновиди - за типом - маленький комп'ютерний стіл, столик для ноутбука, комп'ютерний стіл з надбудовою, письмовий стіл прямий, кутовий, для школяра; стіл офісний, дитячий письмовий стіл - відрізняються більше за призначенням, ніж по конструкції. Якщо погляд найчастіше зупиняється на представницьких столах з кутовим заворотом, потрібно звернути більш пильну увагу на кутові моделі.

Зупинимося докладніше на формі вподобаного столу - чим же кутовий комп'ютерний стіл в реальності буде зручніший, ніж прямий комп'ютерний стіл?

- Кутовий стіл, порівняно з прямим, більш раціональний і економічний. L- подібна конструкція займає мінімум простору, тому що довжина робочої поверхні в розгорнутому вигляді була б значно більш габаритною.

- Найчастіше кутовий комп'ютерний стіл розміщують біля вікна, так як простір поруч із зоною штор, гардин зазвичай нічим не зайнятий. Це вільна площа в кімнаті, яку дуже ефективно можна обладнати в зручну робочу територію. Надбудова стола, розташована на стороні стіни, гармонійно доповнює меблі в кімнаті. При цьому не загороджується світло від вікна.

- Якщо в родині 2-3 дітей, для яких призначається ергономічний письмово комп'ютерний стіл, то кутовий стіл дозволить виділити робоче місце для кожної дитини. Продумавши положення крісел, моніторів, системних блоків, клавіатур і іншої периферії для кожного юного власника, ми зможемо зробити комфортним і ефективним перебування дітей за своїм столом в будь-який час - і за уроками, і за відпочинком.

- Вільний прямий кут стола, що знаходиться далі від користувача (і навіть декількох користувачів) раціонально і дуже комфортно зайняти оргтехнікою - принтером, сканером або колонками. Доступ до цієї частини стільниці зручний з обох кутів, невеличке підвищення - підставка для техніки буде до речі, так ще краще. При такому плануванні робочої зони звільняється місце для письмового приладдя, канцелярії.

- Освітлення кутового комп'ютерного столу вигідно відрізняється від своєї протилежності - прямого комп'ютерного стола. З урахуванням розташування частини столу перед вікном, денне світло падає більш рівномірно на площу для письма і читання. Також на монітор, розміщений в кутовій частині столу, не потрапляє пряме сонячне світло. Засвічування монітора при розташуванні прямого стола уздовж стіни - часте явище, чого в кутовому столі можна уникнути, помістивши екран ближче до кута. Працюючи при цьому на прилеглій частині стільниці до вікна, природного освітлення.

- Продовжуючи тему комфортного освітлення, можна звернути Вашу увагу на наявність поличок і стелажів в надбудові. Дизайн конструкції дійсно хороший тоді, коли не заважає зручному розміщенню користувача в робочій зоні. У цей пункт входить і та обставина, щоб надбудова робочого стола не затуляла природне світло з вікна.

Cтіл СК-10Cтіл СК-13Cтіл СК-15Cтіл СК-11

- Ми розглянули більш детально обидві форми стільниці - кутом і прямокутником з метою визначити найбільш зручну для корпусу працюючої людини. Зона комфорту користувача при прямій стільниці - на відстані ліктів, що лежать перед собою. Далі вже потрібно тягнутися, нахиляючись - як до іншої робочої поверхні, так і до полиць, верхніх відділів в надбудові. Інша справа - кутова, хвилеподібна форма стільниці, яка дозволяє спиратися ліктями по обидва боки від себе. Іншими словами, робоча площа знаходиться не тільки перед користувачем, як в прямому столі, але і з обох сторін, коли все необхідне під рукою.

- Правильне положення хребта - це ідеально рівне положення, яке можливо при кутовий конструкції столу. Монітор і клавіатура з мишкою знаходяться навпроти сидячої людини, що оптимально для здоров'я спини. Якщо порівняти з прямим робочим столом, то монітор в таких столах розташований зазвичай збоку. Таким чином довге сидіння зазвичай не проходить без шкоди для постави.

- В кутових комп'ютерних столах негласно прийнята «обтічна» форма кутів. При будь-якому дизайні виробу формується хвилеподібна форма стільниці, що звичайно ж є плюсом в порівнянні з прямими кутами в прямокутних письмових столах. З плавними лініями виключена травматичність як для дітей, так і для дорослих.

- Беззаперечною перевагою кутових письмових і комп'ютерних столів є їх властивість завдяки надбудові, за допомогою шафок, стелажів гармонійно пов'язувати меблі між собою. Виступаючи сполучною ланкою, стіл з'єднує в єдину композицію шафу, стіл, ліжко, тумбу, все виглядає досить природно і ненав'язливо.

- Довжини кожного боку від кута можуть бути рівними або різними. При однакових відстанях від кута до країв сторони утворюють симетричну форму кутів. Але найчастіше вони не симетричні, не рівні між собою. Виходить один кут більш витягнутий, ніж інший. Плануючи купити кутовий комп'ютерний стіл несиметричної форми й поставити його в певний кут своєї кімнати, потрібно розуміти, що він при перестановці в майбутньому підійде не в будь-який кут приміщення. Але сучасна дизайнерська думка пропонує взагалі проектувати розташування кутових столів уздовж прямої стіни, не доходячи до кута. Це цікавий хід, який передбачає задіяти глибину приміщення, що само по собі незвично, але раціонально.

- Функціональні кути; Сторони кутового стола можуть закінчуватися закритим, з рівною стінкою стелажом або шафою, а можуть мати відкрите закінчення у вигляді стелажа з полками, відкритими і повітряними. Обидва варіанти продумані і функціонально обгрунтовані. Закритий кут призначений для природного приєднання стола до сусідніх меблів або стіни, а відкритий кут буде гармонійно виглядати на відкритій площі, яка не потребує завершення.

- Дуже важливий фактор - рівність поверхні підлоги і якісна служба виробу. З боку виробника, наша фабрика Тіса Меблі рекомендує обирати столи з регулюванням ніжок по висоті. Кутовий стіл займає поверхню по обидві сторони від кута, ймовірні невеликі перепади висоти по підлозі. Щоб уникнути можливих щілин між меблями, перекосів дверей і ящиків комп'ютерного столу, краще відрегулювати загальну висоту столу згідно рівня, прокручуючи кожну ніжку і тим самим правильно встановлюючи конструкцію. Такий підхід до функціонування будь-яких меблів найрозумніший і раціональний, продовжує їй термін служби.

  Розібравшись прискіпливо з формою і особливостями конструкції кутових моделей столів, пропонуємо розглянути призначення робочих столів.

 - Дитячі Комп'ютерні столи.

Компактні столи для дітей дуже часто проектують і виробляють у формі кута (завдяки всім перерахованим вище перевагам кутових столів). Вироби нашого виробництва Тіса Меблі створені на основі досліджень і висновків ортопедів, які зуміли довести необхідність регулювання висоти і положення стільниці саме для дитячих моделей. Дорослим такі комфортні і ергономічні властивості регульованих комп'ютерних столів також необхідні, просто на своїй зручності батьки можуть заощадити, а на дитячому здоров'ї практично ніколи. Так історично і склалося, що удосконалення в робочих столах стали іменувати - для дітей. Щоб у дитини сформувалась здорова постава, необхідно створити оптимально зручні і фізіологічні умови для посадки.Правильно визначена висота стільниці - це ефективна профілактика сколіозу і сутулості у дітей. Кутовий стіл для школяра впливає на формування гарної постави і каліграфічного почерку. У цьому значно допомагають моделі наших столів серії Універсал зі зміною кута нахилу стільниці. Завдяки письмовим столам СУ-18, СУ-19, СУ-22 серії Універсал школярам, особливо першокласникам, буде зручно сидіти за своїм першим робочим столом протягом довгого часу. Зручне робоче місце сприяє посидючості й зосередженості, що важливо в ранньому шкільному віці і перехідному підлітковому. У багатофункціональному і комфортабельному дитячому офісі, створеному дбайливими батьками вдома, учні зможуть повноцінно сконцентруватися на навчальних завданнях і відпочивати, граючи в розвиваючі комп'ютерні ігри. Підсумовуючи вищевикладене, можна сміливо стверджувати, що регулювання висоти і кута нахилу стільниці, а також висоти всього виробу, дозволяє підлаштовувати меблі під індивідуальні параметри дитини. За великим рахунком, це ідеальні показники, адже гарантія здоров'я в майбутньому, закладена сьогодні - головні вимоги, що пред'являються до дитячих меблів.

- Кутовий Письмовий стіл для школяра.

Основний принцип вибору - визначити найзручніший кут посадки і форми стільниці, а розмір надбудови і кількість поличок і шухлядок зіставити з обсягом письмового приладдя. Для молодших класів рекомендовані регулювання загальної висоти столу, кут підйому стільниці бажаний для всіх, для початкових класів - найбільш актуальний.

- Стіл Офісний Кутовий.

Для офісу кращий компактний малогабаритний комп'ютерний стіл кутовий. Місце в робочому функціональному приміщенні завжди на вагу золота, багато його ніколи не буває, тому хорошим варіантом буде невеликий кутовий письмовий стіл (якщо в роботі не задіяна комп'ютерна техніка) чи стіл комп'ютерний маленький (або стіл для ноутбука - залежить від оснащення офісу). У меблюванні офісних приміщень є дві тенденції - одні керівники планують купити кутовий письмовий стіл, поєднуючи в ньому і функції комп'ютерного столу. При розміщенні столів уздовж стін з розворотом кута углиб кімнати економиться простір. Вартість моделей без надбудови значно дешевше. Комфортним доповненням можуть бути ящики, тумби, підставки під клавіатуру, під системний блок. Керівництво інших організацій воліє купити кутовий комп'ютерний стіл з надбудовою, щоб не докуповувати персоналу безліч стелажів, полиць і шаф. Надбудови - всі абсолютно різні, потрібно обирати той функціонал, який для щоденного використання буде найбільш затребуваним. При установці моделі - кутовий комп'ютерний стіл з надбудовою - сторона з надбудовою може стояти як уздовж стіни, так і виходити углиб кімнати. Все залежить від того - є бажання розділити простір і працівників один від одного або більше прийнятний візуальний контакт і єдине, без перегородок, офісне приміщення.

Cтіл Тіса-3Cтіл СК-28Cтіл Тіса-6Cтіл СК-225

- Кутовий Комп'ютерний стіл в домі.

Для дому, для сім'ї необхідна універсальна робоча письмова та комп'ютерна зона. Якщо це один стіл для кількох власників - оптимальним буде кутовий стіл максимально великого розміру, наскільки може дозволити кімната. Розмір впливає і на кількість місць зберігання (ящики, тумбочки, полки), і на кількість можливих посадочних місць, і на загальний комфорт в практичному використанні робочого простору. Природно, в рішенні важливу роль відіграє фінансове питання, але для сім'ї стіл середнього або більше середнього більш кращий, ніж малогабаритний столик. Простір представницького комп'ютерного столу дозволяє не тільки розмістити потрібні техніку та приладдя для роботи, але і прикрасити робоче місце красивим письмовим приладдям, фотографіями близьких і рідних або милими аксесуарами.

- Стильні столи – Благородні кольори.

Забарвлення матеріалу ЛДСП мають свої особливості, які накладають відбиток на стиль і візуальне сприйняття меблів. Підбір кольору нового виробу зазвичай відбувається під колір вже наявних меблів в кімнаті. Головне, щоб він органічно поєднався з іншою обстановкою. Але це зовсім не означає, що кутовий стіл для комп'ютера повинен бути одноколірним. Можна сміливо додавати ще один колір в загальне забарвлення, не боячись нічого зіпсувати. Стіл кутовий з надбудовою може бути вільха і береза, для контрастного відтінку. А поруч стоїть шафа - вільха. Або загальний тон меблів - дуб молочний, а стіл комп'ютерний венге дуб молочнийЧудово поєднуються між собою яблуня локарно і ваніль, візуально такі меблі сприймаються як конструкція в світлих теплих тонах. Так виходить більш стильно, цікаво, насичено.

Дитяча кімната Д-217Дитяча кімната Д-218Дитяча кімната Д-220Дитяча кімната Д-220

Комп'ютерний стіл венге найчастіше обирають з будь-яким більш світлим кольором - контраст завжди прикрашає виріб і розбавляє насичений темний колір.

У квартирах з м'якою природною кольоровою гамою власники надають перевагу однотонним світлим моделям меблів - затребувані столи комп'ютерні бук, дуб молочний.

Поряд із запитами «стіл комп'ютерний дуб» в останній рік зріс попит на «стіл комп'ютерний дуб сонома». Цей колір під натуральну деревину з яскраво вираженою фактурою прожилок, сучків став дуже популярний. Фабрика комп'ютерних столів Тіса Меблі пропонує купити комп'ютерний стіл дуб сонома одноколірний або в комбінації з венге, алюмінієм, білим кольорами. Це красиві благородні поєднання, дуже популярні на сьогодні.

Значною перевагою роботи нашої фабрики є фіксована ціна, яка не залежить від вибору відтінків фабричної палітри 22 кольорів. Тобто колір комп'ютерного столу може бути будь-яким поєднанням стандартних заводських кольорів.

 В одній з улюблених кольорів українських покупців - під горіх, зроблено безліч замовлень. Горіх лісовий - м'який коричневий з фактурою під дерево, горіх темний - насичений темно коричневий, обидва по своєму гарні. Комп'ютерний стіл горіх текстурою і колористикою буде нагадувати дорогі натуральні меблі з масиву.

Дуже стильно чудово виглядає комп'ютерний стіл білий кутовий. Властивості багатства і краси білосніжного кольору також передаються і меблям. Не обов'язково, щоб був стіл білий глянцевий, з ЛДСП «білий гладкий» виходить відмінний зовнішній вигляд білих меблів.

З вибором моделей і кольорів меблевої фабрики Тіса Меблі, магазин комп'ютерних столів Tisa-mebli.com.ua може надати хороший асортимент кутових комп'ютерних столів за ціною виробника.

Автор: Крістіна Пильник
 
Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
1 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
2 голосів
100% 2 позитивних
2  

Залишайте відгуки - вони важливі для нас


 
 
Top