Купити тумбу для взуття - реальні поради покупцям.

  • 17 червня 2017 15:54:32
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 15441
  • 0

Купити тумбу для взуття - насправді не таке вже й складне завдання. Адже передпокій - за великим рахунком - компактний простір, в якому потрібно зручно розмістити 3 групи речей - взуття, верхній одяг і дрібні особисті речі. «Зручно розмістити» -мається на увазі- розподілити речі в меблях, практично «притиснувши» ближче до стіни, щоб дорогоцінні сантиметри коридору залишалися вільними. Тому майже всі меблі для передпокою виготовляються максимально тонкими і дзвінкими - невеликої глибини.

Прихожа-5Прихожа-6Прихожа-15Прихожа-16

До речі, є протилежність меблів компактних - передпокої місткі, з габаритними шафами купе, тумбами під взуття, які нагадують скоріше гардеробну кімнату.

Прихожа-24Прихожа-17Прихожа-29
Прихожа-20Прихожа-26Прихожа-22

Сформувалася і золота серединка - для прихожих середньої величини, в комплекті зазвичай невелика шафа, тумба для взуття, вішалка, дзеркало. Вибору хороших меблів для передпокою на Україні зараз досить багато. Так чому ж все одно не зрозуміле питання - як визначитися з функціональністю обувниці, яка взуттєва тумба найзручніше? Від правильного вибору меблів буде залежати - буде у Вас в передпокої склад взуття на підлозі або вона стане в порядку в зручному передпокої. Так ось, головне питання, яке цікавить вдумливих покупців перед тим, як купити тумбу під взуття - Які конструкції взуттєвих тумб краще?

Що б Ви не розглядали - недорогі тумби для взуття або розкішні дорогі моделі - ціна на них залежить від матеріалу та інших факторів, а конструкції обувниці стандартні, практично всі - класика. Розберемо основні типи взуттєвих тумб і чим вони корисні практично?

Что бы Вы ни рассматривали – недорогие тумбы для обуви или роскошные дорогие модели – цена на них зависит от материала и других факторов, а конструкции обувниц стандартны, практически все – классика. Разберем основные типы обувных тумб и чем они полезны практически?

Тумба для взуття ТО-101Тумба для взуття ТО-109Тумба для взуття ТО-113

Перший і найпоширеніший вид - тумба для взуття в передпокій з касетницею (або калошницею) всередині. Це стильні тумбочки, які полюбилися за останні роки українцям. Зовнішній вигляд ще не зовсім звичний, але привабливий дизайн і внутрішня форма касетниці. Взуття в них розташовується вертикально, найчастіше в два ряди, рідше в один або більше ярусів. Українські виробники, зокрема Тіса Меблі класично виготовляють тумби під взуття з касетницею на два яруси. Габаритна глибина конструкції в 30 см достатня для такого дизайну. Тумба для взуття виходить вузька і не займає багато місця. Такі тумби ще називають «слім», від англійського слова slim- тонкий, стрункий, витончений.Обираючи тумби вузькі під взуття, Ваш будинок наповнюється естетичними, стильними меблями, адже це перше, що бачить кожен, хто переступає поріг. Європейські виробники випускають взуттєвниці з касетницями від 3 до 5 відділень. Зручно, тільки загальної глибини вироба потрібно побільше.

Наскільки гарні ці моделі на практиці в побуті?

Давайте розглянемо форму всередині взуттєвниці:

Тумба для взуття ТО-100Тумба для взуття ТО-108Тумба для взуття ТО-112

- невелика глибина є незаперечним плюсом конструкції;

- взуття розташовується «стоячи», місцями прилягаючи до матеріалу ЛДСП, тому підошви повинні бути сухими, або практично сухими;

- касетниці по висоті не розділені перегородками, тому пил пісок буде просипатися вниз;

Виходячи з цих показників, можемо зробити висновок - взуття, що знаходиться в тумбах-касетницях, повинно бути сухим і чистим. В реальності призначення таких взуттєвих тумб - для зберігання чистого і не вологого взуття (тривалого або короткочасного). Виходить, взуття на кожен день ставити в тумби з касетницею - не дуже слушна думка. Виходить, якщо в передпокої зі взуттєвих конструкцій тільки тумби-сліми, то взуття, що використовується часто, залишиться на підлозі або де доведеться.

Тому, головний висновок: тумби- касетниці в передпокої важливі і потрібні, але в якості місць для зберігання взуття. Для повсякденного використання потрібно купити тумбу для взуття в передпокій іншого типу.

Другий за поширеністю вид тумби в прихожу- модель з поличками всередині, з закритими дверцятами. Такі недорогі тумби для взуття затребувані й улюблені українцями. Виходячи з показників, які ми проаналізували у моделі з касетницею, хочеться зауважити, що переваги і недоліки є і у цієї конструкції:

- глибина взуттєвої тумби з поличками не велика, в порівнянні з тумбою- касетницею - така ж або трохи більша - в залежності від моделі;

- подошви взуття, стоячи на поличках з ламінованого ДСП, стикаються з матеріалом безпосередньо, тому повинні бути відносно сухими і чистими (щоб матеріал не здувався і не подряпався);

- полички тумби під взуття перепиняють доступ бруду між відділами, безпосередньо просипатися пісок не буде;

- обидва типи Обувниць - закритого типу, з дверцятами, вентиляція всередині практично відсутня, затруднене висихання взуття; Щоб поліпшити просихання всередині конструкції, задню стінку рекомендується робити не цільною, а фрагментами. У випадках, якщо тумба неширока, можна взагалі обійтись без задньої стінки.

Ці характеристики дають підставу рекомендувати взуттєві тумби з поличками (як і з касетницями), для зберігання не часто експлуатованого взуття.

Окремо з усього асортименту Обувниць виділимо тумбу з розсувними дверима. У глибину місця займає небагато, але, головна перевага - не потрібно місця в коридорі, для відкривання дверей. Якщо у Вас вузький коридорчик, то можна буде одночасно і взуватися, і взуття вибирати або діставати. При малогабаритному плануванні - це дуже зручно. Багато покупців обирають розсувні конструкції і в цілях економії простору, та й просто з естетичних уподобань.

Третій тип, який хотілося б виділити окремо - тумби- стелажі з відкритими поличками. Саме їх ми хотіли б рекомендувати для того, щоб швидко, з мінімальною кількістю рухів, ставити або брати взуття кожен день.

У чому переваги і недоліки такого виду моделей?

- як і у закритих тумб з поличками, між взуттєвими ярусами по висоті є роздільні деталі, тобто полички, на яких взуття власне і стоїть. Пил бруд якщо і потрапляє на нижні яруси, то незначно;

- з'являється інше джерело попадання пилу на взуття - ззовні, так як дверцят немає. Багато інформаційних джерел наводять цей аргумент як суттєвий недолік тумб-стелажів, але в реальності взуття постійно чергується, використовується і не встигає припасти пилом;

- відмінна властивість відкритих стелажів - відсутність зайвих запахів, провітрювання взуттєвих рядів тільки на користь і здоров'ю, і нюху власників. У молодих господинь є цікавий лайфхак, або корисна знахідка: періодично пирскати всередину взуття дезодорантом, краще тим, що для ніг, можна і звичайним. Тоді поруч з взуттям постійно пахне, і це прекрасно.

- взуття контактує з поверхнею матеріалу ЛДСП, підошви повинні бути відносно сухими. Є пом'якшувальний чинник, що дозволяє зберігати на поличках щоденне взуття - відкритість і хороша вентиляція між рядами туфель і кросівок, що просихають. Мокре взуття ставити на полички все одно не можна, а ось злегка вологе, ближче до сухого - можна, зайва волога швидко висохне.

- існує альтернатива ЛДСП-поличкам - хромовані труби, металеві решітчаті полички, пластикові полички-піддони, вони представлені в Україні, але не дуже улюблені покупцями- чи то за недовговічність, то чи за непредставницький вигляд. Хромовані труби в ряду ы решытки з фарбованого металу - пропускають пісок, іржавіють, пластик - ламається. Кращим варіантом для покупців, які віддають перевагу захист із пластику від вологи, це купити пластикові піддони, що встановлюються на полички з ДСП. Купити тумбу для взуття можна від українського виробника Тіса Меблі, а пластик захисний продається у великих торгових центрах, як Епіцентр.

- можна рекомендувати взуттєві тумби-стелажі з дерев'яними планками замість поличок. Такі стелажі в Україні мало виробляються в серійному плані, більше це продукція приватників або меблі, зроблені своїми руками.

- для самого мокрого взуття в тумбі-стелажі повинен бути проміжок між підлогою та першої поличкою, тобто тумба без дна і цоколя з місцем для взуття, що стоїть на підлозі - в реальності дуже зручна.

- можна рекомендувати ще удосконалення, що підвищує термін служби взуттєвих стелажів:

Передній край кожної полички можна закрити алюмінієвим профілем С-подібної форми. Профіль і зріз деталі необхідно промазати силіконом, міцно зафіксувавши алюмінієву планку на ДСП. В цьому випадку край поличок захищений від механічних пошкоджень (ударів, подряпин, сколів),які виникають з часом в процесі експлуатації. Захист від вологи - теж важлива складова, яка дає багато плюсів на практиці.

Щоб підкреслити відтінок профілю «під метал» і зв'язати його з основним кольором меблів, рекомендуємо кромку, яка покриває зрізи деталей, теж зробити «під метал».

Кромка всього вироба може називатися, як у виробника - Алюміній, або Титан, незалежно від кольору виробу кромка і профіль можуть бути «металевими». Разом вони будуть гармонійно виглядати навіть на рудих, коричневих, жовтуватих, будь-яких «теплих» відтінках ЛДСП. Разом з «холодними» кольорами ЛДСП - кромка і профіль «під метал» будуть ще краще поєднуватися, вигідно підкреслюючи кращі риси один одного.

Друге удосконалення, що з'явилося на меблевому ринку недавно, це силіконовий прозорий профіль, що одягається на низ боковин стелажа, з боку підлоги. Такі накладки широко почали застосовувати у виробництві кухонь, надягаючи прозорий захисний профіль на передній цоколь кухонних тумб, як бар'єр від води. Переваги - не влучає волога на деталі, що стикаються з підлогою, а значить низ виробу залишається цілим, не деформується і не розбухає ЛДСП.

Повернемося до властивостей тумбочок без дверцят:

- Відкритий тип тумбочки хороший для взуття будь-яких розмірів - навіть якщо знадобиться розмістити чоловіче взуття 43-45 розмірів, не обов'язково робити взуттєвий стелаж великої глибини, кілька пар можуть просто трохи виступати із загальної лінії полиць.

- Існує варіант відкритих полиць - це полички з нахилом вперед або назад. Такий прийом дозволяє збільшити глибину поверхні кожної полички. Якщо передній край без виступаючих бортиків, то можна поставити будь-який розмір. Якщо ж бортик є, він обмежує можливість виступу частини взуття назовні, тобто фіксує глибину без варіантів. Взуття великого розміру не зможе поміститися на похилу поличку, обмежену бортиком.

- в літературі про меблі зустрічаються рекомендації по використанню взуттєвих тумб, в яких відкриті полиці не рекомендуються, коли в будинку є тварини. Автори повторюють один одного, висловлюючи побоювання, що взуття буде в легкому доступі для ігор і пустощів домашніх вихованців. В їх словах є частка істини, але здебільшого це індивідуально і прямо пов'язане з віком пухнастого улюбленця - виростаючи, більшість собак і котиків втрачають інтерес до псування хазяйських туфель. Власники тварин про характер своїх чотириногих друзів знають і здатні тимчасово захистити речі.

Відкриті тумбочки - це відкритий огляд взуття власників. Хтось любить поставити в ряд свої улюблені туфлі, а у когось набір повсякденного взуття такий різноманітний і різномастний за новизною, що не дуже хочеться ставити все на виду. Це може бути єдиним недоліком відкритих взуттєвих стелажів, важливо пам'ятати, що Ваше взуття буде з Вами в будь-якому випадку, тільки може акуратно стояти на полицях, а може «ховатися» в кожному куті передпокою або найнесподіванішим чином потрапляти під ноги по всьому коридору.

Відкрита тумба для взуття -інтуїтивно зрозуміла і проста конструкція, навіть гості завжди зможуть визначити- куди поставити свої туфлі.

Основні види тумб для взуття ми разом розглянули, але є ще:

Комбіновані типи тумбочок - це поєднання кращих сильних сторін різних конструкцій. Наприклад, тумбочка з касетницею і поличками чудово підходить для зберігання і щоденного використання взуття.

Тумба для взуття ТО-116Тумба для взуття ТО-126

Можно купить два отдельных изделия, а можно и цельное, с дополняющими друг дружку достоинствами разных моделей. Бывают недорогие тумбы для обуви с открытыми и закрытыми полками.

Можна купити два окремих вироби, а можна і єдиний, з доповнюючими один одного перевагами різних моделей. Бувають недорогі тумби для взуття з відкритими і закритими полицями.Для зручності майбутніх власників, тумби для взуття іноді поєднують з вішалками, верхніми шафками і поличками, дзеркалом. Це комфортно для самостійної збірки і установки меблів - не потрібно свердлити стіну для навісних частин передпокою. Якщо вішалка або дзеркало з ящиками суміщені з тумбою під взуття - конструкція буде самостійно стояти на підлозі.

Часто виготовляють взуттєву тумбу з вішалкою - замовлення в індивідуальному порядку, щоб не дірявити стіну на зйомній квартирі або гіпсокартонну перегородку. Так утворилася конструкція, звана Вішак з тумбою для взуття або Вішак в передпокій з тумбою для взуття. Для маленької прихожої актуально поєднати вішалку з тумбочкою і пуфом, або м'яким сидінням. Купити вішалку з тумбою для взуття можна і з вбудованим дзеркалом, і з поличками для головних уборів, і навіть з шафою для верхнього одягу. Іноді тумба передпокій - це рівноцінні поняття, так як крім тумби для взуття в маленький коридорчик нічого не поміститься. Так і доводиться компонувати елементи меблів разом - місця менше займають.

Хотілося б звернути Вашу увагу на останні тенденції в меблевій справі світових виробників. Для економії простору і комфортного побутового догляду останнім часом сформувався напрям виробляти навісні меблі. Так на ринку з'явилися навісні невеличкі столики, навісні тумби для ТВ, настінні шафки і тумби для вітальні, а тепер і настінні тумби для взуття. Якщо стіна міцна, навісна тумба під взуття - дуже комфортне спорудження. У вузькому коридорі під нею місця для ніг більше, прибирати під тумбочкою зручно, для невеликого передпокою це кращий зразок. Шкода, що поки в Україні покупці не до кінця усвідомлюють вигоди і переваги таких незвичних меблів.

Тумба для взуття ТО-124Тумба для взуття ТО-124Тумба для взуття ТО-125

Із елементів незвичайних для України меблів можна сміливо назвати шафа для взуття. У сучасному світі у дівчат, молодих пар, у сімей з дітьми кількість пар взуття перевищує можливості стандартних, навіть великих тумб під взуття. Та й чого тут дивуватися, адже якщо у кожного члена сім'ї буде хоча б по парі кросівок, туфель, черевиків, капців, а у дівчат -балеток, сліпонів і мокасин, то ніяких взуттєвих тумб не вистачить. Виходить, купити шафу для взуття - і вихід, і нагорода для вдумливих покупців. Різновидом моделі Шафа під взуття є модель Шафа купе для взуття. Глибина Шафа для взуття в передпокій незначна, що економить місце і вміщує багато пар взуття.

Додаткові модулі і елементи у взуттєвих тумбах:

- ящики

- м'яке сидіння

- кутові полички

Це корисні додатки, якими можна доукомплектувати будь-яку меблеву одиницю. Наприклад, тумба з кассетницею дуже затребувана з шухлядою зверху. Якщо взуттєву тумбочку доповнити тумбою з поличками вгорі, вийде хороший функціональний пенал. Обувниці часто випускають з м'яким сидінням- практично і важливо для комфортного взування. Тумба для взуття з сидінням - дуже затребувана модель з категорії Меблі для передпокою.

Передпокої, коридори по розташуванню так само індивідуальні, як і кухні. Багато покупців не знаходять готової фабричної продукції, яка ідеально підійшла б під габарити їх передпокою. Тіса Меблі виробляє меблі серійно, в асортименті багато стандартних моделей, але при необхідності, виготовляє меблі зі змінами. При незначних змінах ціна змінюється несуттєво, при внесенні серйозних змін форми і конструктиву, ціна розраховується індивідуально. У нас дійсно можна зробити на замовлення тумбу під взуття недорого і без переплат за решту матеріалу (як у приватників меблевиків). До нас надходили цікаві проекти - тумба під взуття на замовлення - білі строгі тумби в європейському стилі, взуття шафа навісна з дзеркалом на двері, тумба передпокій з великою задньою панеллю ЛДСП.

Пропонуємо Вашій увазі 8 корисних знахідок-винаходів, які можна взяти собі на замітку:

Іноді буває так, що меблі для прихожої вже давно куплені, але взуття багато і потрібні ще Обувниці. Тоді варто придивитися до асортименту виробників і купити вузьку тумбу для взуття, яка підійшла б до готового інтер'єру колір в колір. Це може бути тумба під взуття венге, горіх, вільха, дуб сонома і інші 20 кольорів, з якими працює Тіса Меблі. Щоб замовити такий же колір, потрібно точно знати назву ЛДСП і виробника.Ми розглянули основні переваги та недоліки меблів для передпокою, що випускаються в Україні і в світі. Купити тумбу під взуття в інтернет магазині просто і непросто одночасно. Без зайвих зусиль і в комфортній обстановці за своїм ПК - це просто. Але багато меблевих сайтів не викладають про товар практично ніякої інформації, але ж відсутність достовірних малюнків, додаткових фото, докладної інформації про продукцію вносить сумніви і недовіру, як покупка кота в мішку. Зі свого боку, на сайті Tisa-mebli.com.ua ми максимально показуємо свої вироби візуально і інформаційно. І найголовніше, реальні меблі відповідають опису і фото.

Автор: Крістіна Пильник

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top