Кращі моделі туалетних столиків - оптимальний вибір

  • 31 березня 2016 12:22:47
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 19941
  • 0

Туалетний столик з дзеркалом в спальню – на що ми можемо орієнтуватися з різноманіттям пропозицій, щоб обрати найбільш підходящий столик для себе?

Очима будемо оцінювати дизайн, розумом - функціональність, інтуїцією - спорідненість всіх достоїнств стола до своєї енергетики.

У цьому огляді ми зупинимося на перевагах і недоліках багатьох моделей жіночих столиків, щоб оцінити - яка з них підійде саме Вам.

Найпоширеніший і затребуваний варіант - стіл для макіяжу та догляду за собою з прямими простими лініями, досить функціональний і недорогий, виконаний найчастіше з ЛДСП або комбінація- ЛДСП + МДФ фасади.

Дизайн конструкції можна охарактеризувати як базовий, в мінімалістичному стилі, з достатнім набором місць для зберігання (від одного і більше ящиків, буває з тумбами).

Туалетний столик з дзеркалом
Туалетний столик з дзеркалом БС-20
Туалетний столик з дзеркалом БС-29
Туалетний столик з дзеркалом

Є ще один приємний бонус - за таким столом можна працювати з ноутбуком, навіть облаштувати його, як комп'ютерний стіл. Всі супутні приналежності і периферію можна розташувати в шухлядах, тумбах, на навісних настінних поличках, - при бажанні все буде зручно розкладено по місцях.

Туалетное зеркало в такой комбинированной конструкции мешать не будет, на момент работы с техникой его будет прикрывать монитор.

Такого роду столи також виготовляють з дерева. Це вишукані дорогі столи з інкрустацією і різьбленням, дорогими матеріалом і роботою.Наш розглянутий базовий варіант має безліч різновидів і конфігурацій..

Наприклад:

- Туалетний стіл з двома тумбами- опорами;
Це чудове рішення для дівчат, що мають в своєму арсеналі багато-багато доглядової, декоративної косметики, прикрас. Шухляди з секціями - це найкраща тема для зберігання свого багатства.

По-перше, повне відкривання ящика (з телескопічними направляючими) дає доступ до найдальших відділів. В осередках все знаходиться на своїх місцях, якщо звикнути до певного розташуванню речей, можна не замислюючись автоматично діставати все потрібне, не залежно - дві шухляди в столі або вісім. У стінки стола чудово монтують розетки, що виключає клопоти з проводкою в стіні або переносками. Виглядає дуже практично - лежить в ящику фен або праска для вирівнювання вже включені в електромережу, досить відкрити шухляду і відразу можна їми користуватися. Після процедури - просто скласти і закрити шухлядку.

Наступний нюанс - ящики різної висоти. Це класна знахідка, в дрібному ящику хороший огляд, зручно обирати прикраси або декоративну косметику, а в високому - зберігати великі об'ємні флакони і пляшки з лаком, пінкою, мусом, кремами і т.д.

Туалетний столик з дзеркалом БС-14
Туалетний столик з дзеркалом
Туалетний столик з дзеркалом Туалетний столик з дзеркалом БС-15

- Туалетний стіл з однією тумбою;

Одна тумба в столі для макіяжа сприяє вирішенню тих же труднощів з розміщенням предметів, що і в двотумбовому столі, з відзнакою

в тому, що косметики у модниці менше і габарити кімнати скромніше.

Тобто середня кількість засобів по догляду і прикрас однозначно поміститься, та й коштувати стіл буде дешевше, ніж з двома тумбами.

Туалетний столик з дзеркалом БС-5
Туалетний столик з дзеркалом
Туалетний столик з дзеркалом Туалетний столик з дзеркалом БС-8

- Туалетний стіл буквою «П»;

Легка і повітряна конструкція хороша, якщо всього в кімнаті багато і простір перевантажено.

Істотний недолік - немає місць для зберігання косметичного приладдя і різних дрібниць.

В цьому випадку рекомендується хоча б невелика проста поличка, яка стане корисною знахідкою для своєї господині..

- Столик з дзеркалом і відкидною стільницею;

Модель столика розкладного, з розташованим на зворотному боці кришки дзеркалом, продовжує впевнено завойовувати симпатії і прихильність представниць прекрасної статі.

Перш за все, це компактна малогабаритна модель, приємно вражає стильністю за рахунок цікавої нестандартної конструкції.

У закритому вигляді туалетний столик з дзеркалом перетворюється в компактний письмовий столик або непримітну тумбу, в яку можна ховати не тільки жіночі косметику і прикраси, а й виділити відділ для ноутбука і периферії.

Переваги очевидні: все швидко і без зусиль закривається кришкою, навіть якщо укладено не в ідеальному порядку - про це ніхто не знає.

Інший плюс - в невеликій кімнаті, насиченій меблями і речами, закритий письмово туалетний стіл створює більше затишку і порядку, ніж будь-який відкритий стіл.

Туалетний столик з дзеркалом
Туалетний столик з дзеркалом БС-39
Туалетний столик з дзеркалом БС-38
Туалетний столик з дзеркалом

Класичний стіл туалетний з дзеркаломвиготовляється з дерева, з тонкими різьбленими ніжками, що додають легкості енергетиці.

Комплектується висувними шухлядками, розташованими під стільницею, все необхідне можна зберігати в них або на стільниці.

Традиційний жіночий столик для макіяжу прикрашають різьбленням, фігурними вигинами ніжок, елегантними ручками і граціозно вигнутими елементами стільниці,

фасадів ящиків, основи дзеркала. Столик навісний - демократичний, цікавий, більш компактний, ніж звичайний традиційний туалетний столик.

Дзеркало логічно розмістити на стіні, таким чином економиться дорогоцінне місце на поверхні столу - полиці. Такий дизайн зустрічається в наших будинках ще не часто, тому сприймається як стильний цікавий елемент, а головне функціональний і той, що відмінно себе зарекомендував.

Кутовий туалетний столик.

Вільний кут в спальні (так звана сліпа зона, в яку зазвичай не ставлять меблі) прекрасно підходить для такої цікавої моделі, як кутовий туалетний столик.

На вибір з: кута між двох стін і кута між стіною і вікном - ідеальним місцем всі одностайно вважають кут біля вікна. Природний денне світло, можливість легко до нього повернутися тут відіграє вирішальну роль.

Також місце під підвіконням можна задіяти для обладнання ящиків і тумб, це практично і красиво.

Вечірньої пори туалетний столик з дзеркалом в будь-якій частині кімнати потребує додаткового якісного освітлення. Розташовані поруч розетки або переноски будуть дуже до речі.

Особливо комфортні в цьому плані ящики, в стінці яких вбудована розетка, зберігати там електроприлади можна включеними в мережу..

Користування в такому варіанті улюбленим праскою або феном - одне задоволення - відкривши ящик, відразу берешся за потрібною процедурою, після якої кладеш прилад на місце і закриваєш.

При цьому не потрібно зайвий раз підключати та відключати електроніку від електропостачання. Туалетне дзеркало в кутовому столику, як і в звичайному, має різні конфігурації.

Угловой туалетный столик с зеркалом чаще всего проектируют как угловое трюмо или трельяж.

Кутовий туалетний столик з дзеркалом найчастіше проектують як кутове трюмо або трельяж. У такій конструкції бічні дзеркала логічно розташовуються уздовж стін, в кутовому трюмо, як ні в жодному іншому різновиді дзеркал, можна побачити себе практично з усіх боків..

Класичний кутовий туалетний столик з дзеркалом виробляють з масиву дерева, часто з ЛДСП, що значно дешевше в собівартості, рідше з металу, скла, пластику.

Трюмо з дзеркалом в спальню
Трюмо в спальню розміщують не тільки в кутку, а й уздовж стіни, навпроти якої можна покрасуватися перед дзеркалом в повний зріст. Столики трюмо були дуже популярні за радянських часів. Використовувати трюмо для макіяжу не настільки зручно, як оцінювати перед стіл трюмо нюанси зачіски або одягу, особливо, коли дзеркала мають висоту 80-100 см. Якщо аналізувати затребуваність трюмо меблі за кольором, то цікавляться туалетний столик трюмо як в деревних популярних кольорах, підбираючи їх під забарвлення спальні, так і запитують трюмо біле, як модель в контрастному яскравому кольорі порівняно з меблями в коричневих, пастельних тонах.

Трельяж з дзеркалом
Туалетний столик трельяж - родинна конструкція з трюмо, тільки з меншими дзеркалами. Якщо Ви не плануєте розглядати себе в повний зріст, а тільки до талії, тоді можете спокійно купити трельяж з дзеркалом. Проводити догляд за обличчям та зоною декольте сидячи перед ним комфортно, шухляд та тумбочок більше, ніж в трюмо. Загалом, як косметичний столик з всебічним оглядом - трельяж купити - правильне рішення.
Вбудований столик.
При замовленні шафи можна заздалегідь продумати - чи бути в спальні самостійному будуарному столику, чи поєднати шафу і місце для догляду за собою. Якщо другий варіант більш кращий, можна виділити частину простору в шафі для вбудованого туалетного дзеркала і декількох відділів для зберігання. Так меблі в спальні будуть більш цілісними і стилістично єдиними.
Столик - бюро
Як і секретер, туалетний столик - бюро має своєрідну красиву форму, безліч скриньок і миловидне акуратне дзеркало. При бажанні можна обрати гідну модель бюро з дзеркалом.
Переносний столик
Неабияка модель туалетного столика з дзеркалом - переносний столик, укомплектований всім комфортним для догляду за собою. Виглядає він як велика секція, поділена на безліч осередків з відкидною кришкою і дзеркалом. Компактність, наявність всіх властивостей туалетного столика, мобільність, новизна і стильність конструкції, а головне - найдемократичніша ціна на жіночий елемент меблів. Корисні такі мобільні столики для макіяжу в першу чергу дівчатам, що часто переїжджають на нові місця проживання, студенткам в гуртожитку, парам, які живуть на зйомних квартирах.
Мобільні столики
Мобільні столики - це не переносні, а переїзні столики, якщо можна так висловитися. Здебільшого столики на коліщатках - досить зручні в побуті, вони бажані в мініатюрних спальнях або вітальнях - спальнях за сумісництвом. Тоді можна підтягнути до дивана, крісла свій стіл для макіяжу, відкрити кришку панелі і проводити необхідні дії і процедури, поглядаючи одним оком в бік телевізора або монітора комп'ютера.
Столик консоль
Продовжуючи тему компактних малогабаритних жіночих столиків, хотілося б зупинитися на моделі - туалетний столик консоль.

Його відмінності - вузька стільниця, наявність передніх ніжок, задній край кріпиться до стіни, ніжки відсутні. Цей варіант хороший для вузького коридору, проміжку стіни між дверима. Не забудьте перевірити, щоб місця перед столиком вистачало на те, щоб відсунути стілець і сісти. Відсутність місць для зберігання косметики бажано компенсувати настінними поличками, милими навісними конструкціями, на яких можна все розставити по місцях, не втрачаючи загального стилю приміщення. Ніжний і повітряний вигляд набуває модель туалетний стіл консоль, якщо спроектувати його як туалетний столик консоль білий.
Туалетний столик замість тумбочки біля ліжка
З метою економії простору в спальні роль тумбочки біля ліжка може бути делегована туалетному столику, що примикає до жіночої половини ліжка.

Це зручний у всіх сенсах варіант, потрібно тільки розташувати освітлення таким чином, щоб не заважати «другій половинці».

Дизайн у кожного столика оригінальний і привабливий, адже особистий столик дівчина підбирає під своє бачення художника - митця, тому важливо, щоб туалетний стіл був унікальний, неповторний, гарний і гармонійний з іншими меблями.

Автор: Кристина Пыльник
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top