Комп’ютерний стіл - Дві найважливіші якості.

  • 01 липня 2015 23:05:50
  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 3385
  • 0

Дві найважливіші якості комп’ютерного стола.

Ви вирішили  купити комп’ютерний стіл. Дозвольте надати на Ваш розгляд тільки корисну практичну інформацію, що дійсно допоможе купити стіл, максимально зручний саме для Вас.

Першим чином кожен з нас обирає картинку - візуально гарну і з вподобаними функціями, і тільки мудрий продавець надасть необхідну детальну інформацію вдумливому покупцю. На що потрібно звернути увагу і що дізнатись при спілкуванні з менеджером? 

Основа виробу - якість матеріалів і збірки. 

 ЛДСП - варте уваги тільки ламіноване, бажано класу Е1, з якого дозволено виробляти дитячі меблі. На жаль, є виробники, що використовують кешоване ДСП, що покрите картонним покриттям з малюнком під деревину. Поверхня такого ДСП не захищена взагалі від вологи й ударів, дуже швидко протирається на контактних деталях. Ззовні, а тим паче по інтернет- малюнкам різницю побачити неможливо. Можна порівняти ціну. На першу думку здається, що деякі виробники (що працюють з ламінованим матеріалом)- завищують ціну, бо є ідентичні моделі набагато дешевші. Та поміркуйте- чи зміг би виробник працювати з якісним недешевим матеріалом і нічого не заробивши- продати дешево виріб? Логічно- дешеві меблі не можуть бути зробленими з ламінованого ДСП.

Стіл СУ-20Стіл СУ-23Стіл СУ-25

Крайка - постійна стабільна якість можлива лише у виробників з іменем, які пов’язують свій бренд з якістю. Це означає, що кромка всього виробу буде однакового кольору, малюнку, незалежно від різної товщини крайки (в одному комп ютерному столі використовується і 0,5 мм і 2 мм крайка) Бо з китайським матеріалом бувають такі прикрощі- одна поличка зі світло коричневою крайкою, а друга- з темно коричневою (бо постачальник надіслав бухти різних відтінків). Фактична товщина крайки дуже важлива, бо різниця в 1-2 мм між якісною крайкою і не дуже помітна при дотику до края- з неякісною крайкою він стає гострий, як лезо.

Крайка - є меламін, пвх. Пластикова кромка більш вологостійка, ударостійка, обов’язково катається по найбільш контактних частинах- столешні, дверцях, з мінусів - коштує дорожче за меламін. Комп’ютерні столи купити недорого можна з меламіновою крайкою, яка за вартістю дешевше, але гарно зарекомендувала себе на корпусних частинах виробів.

Збірка - до кожного виробу добросовісний виробник додає інструкцію по збірці - зрозумілу і пошагову. 

Фурнітура - на загальну якість виробу найбільший вплив мають - направляючі. Виробники використовують роликові або телескопічні. Питання в тому - наскільки вміло вони встановлені. Тому дуже важливо, коли складні елементи по збірці - шухляди наприклад - постачаються в зібраному вигляді. Іншими словами- куплю комп’ютерний стіл і сам зможу зібрати корпус, а тумба з шухлядами – вже зібрана, гарно виставлені фасади, відрегульовані направляючі- можна впоратись і без майстра, зекономивши кошти.

Стіл СУ-21Стіл СУ-22Стіл СУ-24

Друга властивість, що часто ігнорується покупцем - функціональність обраного столу.

Приклад - дуже сподобалась модель - гарна, до душі, з прийнятною ціною. Тепер варто запитати себе- що саме я буду зберігати в кожному відділі, чи зручно мені буде користуватися секціями? Є значна різниця- комп ютерний стіл для учня чи стіл для офісного працівника, бухгалтера. Якщо в повсякденному житті користуєтесь офісними папками, журналами, тоді варто купити компютерного стола з відкритими високими секціями. І, навпаки, якщо учень чи студент використовує зошити, навчальні матеріали, які найзручніше розташувати горизонтально, невеликими групами, тоді наперевагу високим секціям краще обрати стіл, в якому багато невисоких відділів чи полиць. Є реальні приклади, коли в високих нішах лежать маленькі дрібнички чи декілька аркушів паперу. Так що купити стіл офісний чи купити комп’ютерний стіл для дому- функціонально- різні речі.

Подумайте до придбання вподобаного стола- як буде світити світло з вікна на монітор. Щоб уникнути прямих сонячних променів чи дуже яскравого світла - спробуйте уявити розташування електроніки й передбачити незручність з освітленням. Тому слушною має бути розміркованість- які краще до інтер’єру- комп ютерні столи кутові чи прямі компюторні столи купить. Однозначно, якщо стіл кутовий купити, можна створити дуже зручне робоче місце. Прямий стіл простий і універсальний, класична модель, легко організувати робочу зону будь-якого рівня функціональності і комфорту. Питання всі важливі- купити компютерного стола і зручно його розташувати. Уявіть- в якому відділі буде стояти принтер, де прилаштувати колонки, де буде розміщений системний блок?

 Маємо надію, що ці декілька абзаців допоможуть  обрати візуально гарний стіл з підходящим, придатним для Ваших потреб набором відділів і полиць. І при цьому продавець надасть достатньо потрібної інформації щодо складових Ваших майбутніх меблів. 

Автор: Крістіна Пильник
Комп’ютерний стіл - Дві найважливіші якості.
Комп’ютерний стіл - Дві найважливіші якості.
Комп’ютерний стіл - Дві найважливіші якості.
Комп’ютерний стіл - Дві найважливіші якості.
Комп’ютерний стіл - Дві найважливіші якості.
Комп’ютерний стіл - Дві найважливіші якості.
Комп’ютерний стіл - Дві найважливіші якості.
Комп’ютерний стіл - Дві найважливіші якості.
Комп’ютерний стіл - Дві найважливіші якості.
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
Top