Комод пеленатор

  • 11 грудня 2016 13:20:47
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 10540
  • 0

Сучасні майбутні батьки перед народженням малюка обмірковують багато нюансів і чинників, які потрібно втілити в життя з появою нового члена сім'ї.

Облаштування дитячого простору займає одну з головних турбот. Пропозицій для комфорту малюка досить багато, традиційно за останні роки вже виробився погляд - що ж саме необхідно з меблів молодій мамі і дитині для щоденного догляду і полегшення праці. Читаючи відгуки покупців, об'єктивно формуємо мінімальний набір обов'язкових і бажаних меблів для новонародженого: це дитяче ліжечко і пеленальний столик або пеленальний комод.

Матусі радянських часів ще пам'ятають, що таке прати арсенал пелюшок і підгузків щодня, сповивати малюка на ліжку або дивані, що абсолютно не зручно в сенсі дитячої гігієни, відсутності поличок і відділів для постійного зберігання речей по догляду. Для жіночої спини, яка перенесла вагітність, постійні глибокі нахили не принесуть нічого доброго, їй бажано забезпечити більше відпочинку для відновлення. У пап в зв'язку з чоловічою нелегкою роботою, спини теж часто «підірвані», і зайву напругу в спині вкрай небажано, може привести до плачевних наслідків.

Отже, висновок №1:

Якщо купити пеленальний столик і встановити його на комфортному для Вас рівні, набуваємо кілька відмінних бонусів

- правильна робота спини і всього опорно - рухового апарату;

- наявність поличок забезпечує постійні місця всім дитячим приладдя для догляду;

Висновок №2:

Щоб компактно і зручно розмістити пелюшки і одяг малюка, краще комод пеленатор купити.

У кількох ящиках чудово складати і зберігати весь «гардероб» немовляти, все під рукою, на своїх місцях. Дорослому не доведеться відлучатися до шафи і залишати дитину одну.

До того ж, кришка комода - пеленатора не заставлена нічим, крім необхідного приладдя для прямих функціональних обов'язків - сповивання. У шухлядах також можна розмістити і предмети гігієни, медикаменти, засоби по догляду. Одним словом - купити комод з пеленальним столиком - отримати додаткову багатофункціональну шафу в своєму будинку.

Висновок №3:

З різноманіття пропозицій комодів - для сповивання кращим буде той, який укомплектований і пеленатором і окремою кришкою для комода. Виходить, коли малюк виросте і потреба в зміні підгузків відпаде, пеленатор можна легко відкрутити, а просту звичайну кришку прикрутити на місце пеленатора. І автоматично термін експлуатації комода продовжується. Все-таки місце для зберігання дитячих речей і одягу буде потрібно завжди. Пеленальний комод перетвориться в дитячий комод. Просто з часом буде змінюватися вміст шухляд, перетворюючи модель в комод для іграшок, комод для настільних ігор і канцелярських товарів. Незмінним залишиться головне призначення комода: в дитячій кімнаті завжди будуть зручні меблі. У відкритий ящик швидко і легко закидається весь розкиданий дитячий арсенал, і в мить наводиться порядок. Батькам при покупці меблів в дитячу не доведеться гадати - чи потрібно купити дитячий комод? Вже не потрібно, комод без пеленатора прослужить ще і в підлітковому віці.

А вже якщо батьки зважаться на народження братика чи сестрички для первістка, в цей раз не доведеться витрачати гроші на комод - економія очевидна!

Різні пеленальні столики:

У перший рік життя дитячий комод грає одну з провідних ролей в житті маленької крихітки. Тут малюка сповивають, одягають, грають і роблять масаж, спілкуються під час підготовки до купання і після гігієнічних процедур. Індустрія дитячих товарів пропонує як самостійні столики для сповивання, так і багатофункціональні - суміщені з комодом, ліжечком, поличками. Матеріали використовуються від стандартних (дерево, ЛДСП) до незвичних (пластик, ПВХ для надувного типу виробів). Тому запитайте у продавця сертифікат якості, допустимості даного матеріалу для дитячих меблів.

Якщо обраний пеленальний комод виготовляється з ДСП, то існує спеціальний сертифікат, в якому вказується, що матеріал допускається і рекомендований для виготовлення меблів в дитячу кімнату.

У фабрики Тіса Меблі є всі необхідні сертифікати, представлені в відповідному розділі. Для дверцят часто використовують нетоксичні, нешкідливі для дитини плити МДФ.Якщо Вас цікавить пеленальний столик з дерева, то кращими по ударостійкості, міцності визнані меблі з бука.

Вони легкі, екологічно чисті. Буковий комод відмінно перенесе дитячу цікавість, довго зберігатиме первинний солідний зовнішній вигляд. Більш цікава інформація про меблі з бука знаходиться в розділі Цікаві статті.

Меблі з бука.

Кілька рекомендацій по виробам:

Пеленальний столик за стандартом має виготовлятись з бортиками, щоб виключити можливість падіння малюка. Для крихітки перебування на комоді - для сповивання безпечно тільки в разі, якщо поруч з ним дорослий. Непомітно настане той час, коли непосида почне крутитися, активно рухатися, пізнаючи світ. І якщо в цей період не вгледіти своє сонечко і відлучитися, наприклад, за сухими повзунками, можна допустити падіння. У будь-якому випадку - яким би безпечним не був Ваш пеленальний комод, стіл, не залишайте дитину без нагляду, краще перекладіть в ліжечко. Огляньте також виріб на предмет гострих кутів, металевих компонентів фурнітури, об які малюк може поранитися. Недошліфовані поверхні категорично виключаються в дитячих меблях.

- Чим ширше поверхня для сповивання, тим зручніше, просторіше, але підбирати розмір звичайно потрібно під габарити приміщення.

- Дуже маленька пеленальна зона дуже скоро стане тісною і незручною, краще купити комод пеленатор «на виріст».

-Відмінне доповнення до пеленального комода - коліщатка, що полегшують пересування «центру по догляду за малюком» в потрібне місце

- Знахідка для малогабаритної кімнати - відкидний пеленальний столик.

- Є безліч моделей сповивальних комодів і столиків, в яких місце для дитини розташоване не вертикально до дорослого, а горизонтально. Ця конструкція підходить ідеально, якщо вглиб простору місця мало, а збоку до дитини можна підійти без перешкод.

- Моделі з ванночкою заслуговують на увагу, а також акуратність і дбайливе ставлення до процедури купання і потрапляння води на корпус пеленального комода.

Функціональність і необхідність сучасних комодів для сповивання - не єдині їх переваги. Комод з пеленальним столиком часто стає невід'ємною оригінальною частиною інтер'єру дитячої кімнати, естетично прикрашаючи приміщення. Якщо обираєте меблі комплектом, можна купити пеленальний комод і дитяче ліжечко в одному стилі, тематиці. З перших днів маленьке сонечко будуть радувати милі ведмежата, зайченята, метелики і бджілки.

Автор: Крістіна Пильник

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top