Про компанію

Чернігівська меблева фабрика «Тіса-Меблі» була заснована в 2003 році В той час стрімко збільшувалися продажі комп'ютерів, в Україні стрімко починало набирати обертів виробництво комп'ютерних столів. Керівництвом було прийнято рішення зробити провідною виробничою лінією- виготовлення комп'ютерних столів, столів для ноутбука. До 2005 року була розроблена і запущена в роботу серія столів Класік. Після декількох років успішних продажів фабрика випускає нову серію комп'ютерних столів-Престиж. З проміжком в рік виходять розроблені інженерами компанії серії Престиж +, Універсал, Класік +, АКМ, АКМ +. Розширюється спектр продукції, що випускається, додаються багато категорій меблів для дому, для офісу. Виробник «Тіса-Меблі» не зупиняється на досягнутому, розвиваючись і вкладаючи кошти в розробки комплектуючих-так були створені серії Фрідом і столи з підйомним механізмом Універсал. У прагненні тримати планку якості фабрика постійно докуповує і оновлює обладнання, навчає персонал.

З метою постачати покупцеві якісні меблі-багато виробів і складові виготовляються в зібраному вигляді-комоди, деякі взуттєві тумби, всі тумби з шухлядами і блоки (кілька ящиків однім модулем для комплектації вироба). За таких умов покупець гарантовано отримує якісно зібрану тумбу з чітко виставленими фасадами, і не залежить від майстерності місцевого збирача меблів.

Асортимент стандартних моделей перевищує 1000 одиниць, весь виробничий цикл-від створення ідеї до упаковки- проходить на одному підприємстві з сучасним обладнанням, інженерний склад працює над створенням та оновленням модельного ряду продукції. Інженери працюють над будь-якими змінами, які конструктивно можливо виконати і Ви хотіли б внести в серійну модель. Якщо нічого з серійних меблів не підійшло, для Вас виконають замовлення від прорахунку виробу до здачі замовнику й установки. Багато хто приходить за замовленими меблями, знаючи якість продукції і серйозне ставлення до проектів інженерів.

На виробництві є постійний складський запас, багато виробів можуть на момент замовлення бути готовими до відправки, тому терміни варіюються від 1 до 10 робочих днів (максимальний термін-коли потрібно виготовити виріб з нуля).

Однією з відмінних позитивних особливостей підприємства- є робота з 22 стандартними кольорами, від будь-якої комбінації яких (і кромки в тому числі) ціна не змінюється. Тобто Ви можете замовити і отримати те розташування кольорів-яке вкажете, не прив'язуючись до певних груп деталей- корпусу, фасадів, стільниці. Жодна українська фабрика не може запропонувати таку гнучкість і різноманітність.

Тіса-Меблі працює з великими і перевіреними не один рік виробниками ЛДСП- Кроно, Свісспан- в стандартних виробах, Еггер, Кроноспан, Кастамону поряд зі стандартними- в замовних моделях. Левова частка матеріалу-виробництва Кроно, класу Е1, дозволеного для виготовлення дитячих меблів.

Виробник Тіса Меблі вже досить широко відомий на Україні, гідно представлений в роздрібних і інтернет-магазинах. За період роботи фабрики написано багато відгуків і думок, можна ознайомитися з докладними технічними характеристиками і вже потім приймати рішення про покупку. Ми відправляємо продукцію з перших рук, зі складу поряд з виробничими цехами, повністю відповідаючи за якість і комплектацію товару. Виробничий фактор не виключений, тому іноді стикаємося з можливим заводським браком фурнітури. Ми правдиво говоримо, що рекламації і невеликий брак неминучий на всіх виробництвах, стверджувати зворотне було б не чесно. Важливо-наскільки відповідально і порядно, а також швидко реагує виробництво на зауваження. Так як робота без посередників дозволяє оперативно отримувати і реагувати на інформацію від клієнтів і магазинів- ми сумлінно міняємо браковану фурнітуру, висилаємо нові деталі на місце пошкоджених при доставці- тобто якісно працюємо з рекламацією і несемо повну за це відповідальність. Всі перераховані вище моменти зустрічаються рідко, згадуємо про них для максимально повного надання інформації потенційному покупцеві. В основі-відгуки про якість меблів Тіса позитивні, і ми, аналізуючи дані, спостерігаємо, що покупці об'єктивно високо оцінюють якість і дизайн продукції. До нас повертаються через час, і це головне, значить, була можливість випробувати меблі на міцність і оцінити за всіма показниками, і при цьому людина приходить знову.

Ми впевнені, що і Вас добротна якість і стильний зовнішній вигляд продукції українського виробника Тіса Меблі приємно порадують.

З повагою- виробництво «Тіса Меблі» та Інтернет-магазин-«Tisa-mebli.com.ua»

Top