Робочий стіл для двох - огляди

  • 17 січня 2017 14:39:13
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 15880
  • 0

У продовження статті "Стіл на 2 робочих місця" ми публікуємо різні цікаві варіанти письмових, комп'ютерних столів для двох. Купити стіл письмовий для двох все ж дешевше, ніж купувати два окремих робочих стола, тому тема зручних, продуманих з конструкторської точки зору моделей залишається актуальною і затребуваною. Перегляньте різні варіанти столів, є велика ймовірність, що Вам знадобиться або ідея в цілому робочого стола для двох, або сподобається який-небудь окремий елемент.

Представляємо дуже цікаві моделі столів на 2 робочих місця, в кожній з яких є свої знахідки, рішення, які можна частково або повністю використати для свого виробу.

Тумба, як елемент поділу двох робочих зон, може розташовуватися посередині, і, щоб не зачіпати ручки фасадів ящиків, виробник запропонував виїмки у верхній частині кожного фасаду (замість ручки). Контактність (частота дотиків) однієї тумби на двох користувачів підвищується, а місця для робочого столу зазвичай в кімнаті не так багато, як хотілося б. Відповідно, виїмки більш зручні при повсякденному використанні письмового столу. На другому фото представлений варіант, коли місця в кімнаті як раз-таки досить, що дозволяє одну тумбу «розділити» на дві, забезпечивши кожного індивідуальним місцем зберігання особистих речей. Загальна стільниця - максимально велика, простора, - просто поле для творчості та комфортного проведення часу за своїм робочим місцем.

Стіл для двох дітей, який ми бачимо на фото вище, дивовижний, унікальний. Дітки, будучи маленькими, можуть займатися за зручним по висоті столиком, бачачи один одного, користуючись поличками надбудови. Комфортний столик не займає багато місця, і завдяки поличкам над і під стільницею, досить функціональний і місткий. Білий стіл, розрахований на двох користувачів, можна з часом трансформувати в дорослий стіл, якщо підняти стільницю вище і білі дерев'яні опори замінити хромованими металевими ніжками під «дорослий» розмір письмового столу.

Батьки цих дітей проявили багато кмітливості і винахідливості, придумавши і сконструювавши цей самобутний цікавий столик. З підручних засобів і матеріалів - металевих опор, фанери, батько змайстрував стіл - трикутник, що займає мінімум площі, що дозволяє дітям спілкуватися, бачити один одного. Є невелике спостереження за розмірами деталей, припущення, що ця модель ефективна для дітей, підлітків. Якщо таку конструкцію спробувати втілити для дорослих, доведеться збільшити габарити «трикутника», щоб простору під столом для ніг було достатньо.

Рекомендовані до перегляду вище моделі характеризуються простими комфортними складовими елементами, завдяки яким стіл для двох може бути ефективним для роботи і недорогим по вартості. Наприклад, перше фото, на якому замість шухляд зроблені полки, що значно дешевше в собівартості. Опори з полками можуть бути з ЛДСП товщиною 16 мм, полички в свою чергу можна регулювати по висоті, підлаштовуючи під висоту своїх зошитів або папок. Таким чином отримуємо зручний представницький і головне, недорогий письмовий стіл. На другому фото до просторого «повітряного» стола додана поличка-надбудова, яка утворює комфортне місце розташування принтера і корисну площу - нішу для різних дрібниць. Начебто-б незначне доповнення, досить недороге, а простий комп'ютерний стіл для двох став більш ефективним в щоденному використанні.

Наскільки прекрасно можна розташувати робочі столи для двох, коли у тебе багато місця, навіть простору, наочно видно зі знімків офісних меблів. Простір великого офісу відмінно вміщує і столи з робочими місцями, розташованими окремо, і розміщеними один проти одного. Все залежить від тих завдань і цілей, які поставлені співробітникам і вимагають або спілкування і взаємодії, або усамітнення і тиші.

Білий стіл зі стелажем на два робочих місця унікальний в своєму роді. Маючи в своєму розпорядженні, в своєму складі добротну конструкцію поличок від підлоги до верху, стелаж служить опорою для двох стільниць, які можна розмістити в будь-яку зі сторін. Опорою можуть служити додаткові полички або металева хромована нога, обидва варіанти по-своєму зручні і виправдані. Мало того, що стільниці можуть бути зібрані в будь-яку зі сторін, є ще одна цікава особливість цієї конструкції. Посадочні місця можна визначити самим - робоче місце близько стелажа або навпаки стелажа - як зручно, так і сідаємо.

Фото столів - кутового і прямого, на перший погляд нічим не примітні, але варто придивитися уважніше. Перший варіант - кутовий стіл на два робочих місця, зроблений з цільної стільницею, що рідко зустрічається в практиці через дороге виготовлення. Цікавим незвичайним доповненням до стола назвемо настінну поличку з кутовим заворотом, для користувачів це набагато зручніше, ніж звичайна пряма конструкція, а комфорт в великих просторих столах дуже важливий, створюється максимум затишку в розгорнутій габаритній композиції. Другий же варіант, зі столом уздовж стіни, теж сконструйований з поличками, тільки суміщеними з столом єдиної надбудовою. Цей варіант цікавий простою формою, але дуже корисною і ергономічною в роботі. Модель такого-ж столу, але без надбудови, можна побачити в розділі «Елементи, що розділяють стіл на 2 робочих місця». Така модульна система-це можливість комбінувати різні елементи, додаткові функції яких покращують і вдосконалюють щоденну роботу власників.

Автор: Крістіна Пильник
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 
Top